Podpora imunity

Podporovať imunitný systém je dôležité (hlavne vo „vírusovom období“). Ak je imunitný systém narušený, stáva sa telo náchylnejšie na ochorenia. A pretože imunita sídli v črevách, mali by sme sa zmerať na to, čo jeme. Pre posilnenie imunity je najlepšie konzumovať potraviny s dostatkom vlákniny, vitamínov a minerálov. Obzvlášť tie, ktoré obsahujú vitamín C, A, E, B6, D a zinok. Nezabudnite, že je potrebné mať vitamíny v tele v správnom pomere. Ak teda neviete, ako stravou dosiahnuť ich vyváženého pomeru, odporúčame vyskúšať tieto doplnky stravy.

TIP: Najlepšie kombo pre posilnenie imunity = ImmuBlend + Aloe Vera Gel.

TIP na domácu dezinfekciu:
Zmiešajte čistý lieh (2 diely) a čistý Aloe Vera Gel (1diel). Vďaka aloe získa dezinfekčný prostriedok upokojujúci a hydratačný účinok na pokožku.

Pre tých, ktorí radi čítajú sme pripravili článok 10 účinných tipov proti vírusom.

Zobrazuje sa všetkych 9 výsledkov

For a Healthy Life

Prírodnou cestou k zdravému životu

 

 

Certifikáty kvality, ktoré získala firma Forever Living Products: Cruelty Free Halal International Aloe Science Council Kosher Vegan

Výsledky sa môžu u každého klienta individuálne líšiť. Produkty nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

© 2019 For a Healthy Life, Powered by WebSupport.sk

Pin It on Pinterest