Ako nakúpiť, záruka a dodacie lehoty

Máte záujem o produkty, ale nie ste si istí ako ich správne nakúpiť?
Tu nájdete návod ako nakupovať cez našu stránku a čo môžete získať naviac. Pokiaľ vás zaujíma prečo sme založili túto stránku, tak vrelo odporúčame prečítať si Náš príbeh.

Keďže sme dlhoroční partneri spoločnosti Forever Living Products, vieme vám sprostredkovať produkty priamo od výrobcu. Produkty môžete získať cez webovú stránku shop.foreverliving, ktorá ponúka jednoduchý a bezpečný nákup so zárukou vrátenia peňazí (viď info nižšie).

Na čo si dať pozor?

Pri nákupe (prekliknutí do eshopu) si prosím vždy skontrolujte, či je vľavo hore uvedené meno: Jana Maixnerová.

nakup_For a Healthy Life

A čo ďalšie benefity?

Rovnaká kvalita, dodacie lehoty, záruka a benefity naviac?
To všetko môžete získať bezplatnou registráciou. Veľkým plus bezplatnej registrácie je, že získate okamžitú zľavu 5 % na všetky produkty (plus dostávate od nás darčekové poukážky FORHELI v hodnote 10 % z každého nákupu) a mnoho ďalších výhod.

Výhody nákupu u firmy ako aj výhody, ktoré Vám poskytneme len MY, keď budete nakupovať cez nás alebo sa u nás zaregistrujete, nájdete v sekcii Výhody z nakupovania.

Chcem výrobky, ale chcem ich priamo od vás.

Pokiaľ máte záujem o 1 či viac výrobkov, a príde vám zbytočné ho objednávať cez Forever eshop, napíšte nám, my vám ho zašleme (alebo sa poň zastavte u nás v kancelárii). Stačí nás len kontaktovať.

Tu nájdete informácie ohľadom dopravy.

Spolu nájdeme tú najlepšiu cestu ako vám produkty doručiť.

Dodacie lehoty

Dodanie tovaru je zvyčajne do 7 pracovných dní. Ak objednaný tovar nie je na sklade, doba dodania sa môže predĺžiť, o čom vás budeme informovať.

A čo záruka?

Firma poskytuje 30 dňovú záruku vrátenia peňazí, ak nebudete spokojní (áno, aj v prípade, že je produkt spotrebovaný napr. z 50 %). Avšak treba brať na zreteľ, že nie vždy sa dostavia výsledky užívania ihneď. Ako uvádzame aj v článkoch, niekedy nášmu telu trvá, kým sa pozitívne účinky prejavia. Preto je niekedy potrebné užívať výrobky dlhšie.

Firma je však solídna a pokiaľ nie ste spokojní, máte možnosť po 30 dňoch:
– dostať nový náhradný výrobok výmenou za chybný
– zrušiť transakciu, vrátiť výrobok a získať plnú refundáciu nákupnej ceny (mínus náklady na zaslanie).

V prípade, že sa rozhodnete uplatniť 30 dňovú záruku, prosím kontaktujte nás, poradíme vám ako presne postupovať.

Pin It on Pinterest

Share This