Náš príbeh

Kto sa ukrýva za For a Healthy Life?
Jana Maixnerová - For a Healthy LifeDve veselé dušičky, ktoré chcú do tohto sveta priniesť trochu zmeny. Blanka a Janka, matka s dcérou. Spoločne chceme svetu ukázať, že aj bez chemických, bežne dostupných prípravkov sa dá žiť. A dokonca oveľa lacnejšie a šetrnejšie.

Ako sme sa dostali k prírodnej kozmetike?

Naša cesta k prírodnej drogérii a zdravému životnému štýlu viedla, ako už býva zvykom, cez zdravotné problémy v rodine. Syn mal od troch mesiacov atopický ekzém. Na radu ostatných sme ho prikrmovali večer Sunarom a pravidelne sme chodili po dva roky na kožné – každé dva týždne nová mastička a atopický ekzém stále nie a nie zmiznúť. Po dvoch rokoch už si ani doktori nevedeli rady, a tak mu predpísali kortikoidnú masť. Synovi sa prilepšilo, ekzém čiastočne ustúpil. Namiesto neho sa však objavil kašeľ. Ten sme liečili neúspešne 7 rokov. Až potom sme zistili, že má syn potravinovú alergiu na laktózu (ktorá je samozrejme aj v Sunare).

Zbohom alergia na laktózu a chronické zápaly močových ciest

Blanka Maixnerová - For a Healthy LifeRozhodli sme sa preto pre radikálne riešenie – úprava jedálnička, liečitelia, homeopatiká a prírodné doplnky stravy. Tri roky sme hľadali a skúšali najrôznejšie firmy s cieľom nájsť tú, ktorá nám bude najviac vyhovovať, až sme jedného dňa narazili na firmu Forever Living Products. Zo začiatku som bola dosť skeptická, ale povedali sme si, prečo to neskúsiť. Začali sme teda všetci používať prípravky od Forever a svet div sa, zabralo to. Synovi zmizla alergia, mne chronické zápaly močových ciest, ktoré ma trápili už nejaký ten rok, a manželovi sa obnovili chrupavky zničené po rokoch hrania futbalu.

Dokonca ani chrípku v rodine už nepoznáme. Na občasné prechladnutie si dávame prírodný Propolis a First, a ako zázrakom je po probléme. Za pätnásť rokov, odkedy používame doma produkty Forever, som lepšie prírodné doplnky stravy v rukách nedržala. Forever sa jednoducho stal novým členom našej rodiny – používame ich prípravky na hygienu, upratovanie aj ako „lekárničku“.

Prečo sme založili túto stránku?

Za tie roky sme už nazbierali veľa skúseností a rady by sme ich odovzdali každému, kto bude chcieť a potrebovať. Každému, kto chce byť zdravý a plný životnej energie. Či už vás trápi atopický ekzém alebo iné neduhy, verte nám, že ani vy nemusíte stáť dlhé hodiny v čakárni. Namiesto toho sa môžete obrátiť na prírodu a pomôcť si šetrnejšou cestou.

Ak teda potrebujete poradiť s nejakým problémom či chorobou, obráťte sa na nás, rady vám pomôžeme. Spoločne určite nájdeme to najlepšie, čo si vaše telo i duša zaslúži.

Vaša Blanka smile

Pin It on Pinterest

Share This