Udalosti, akcie, webináre

Prehľad najbližších udalostí, akcií, webinárov z oblasti zdravia a krásy.

Nadchádzajúce akcie

Všetky nadchádzajúce akcie a webináre sa dozvite na našej Facebookovej stránke či v našej Facebookovej skupine: Prírodnou cestou k zdravému životu. Pre prihlásenie na webináre použite odkaz nižšie.

 

Prihláste sa na webinár
Email bude použitý iba v súvislosti s webinárom

Minulé udalosti

Ako zvládnuť leto bez úhony na zdraví, ktoré produkty Forever viete v lete využiť a ako

Online vysielanie, 10. 6. 2021 o 18:00

Slniečko je energia a zdroj života a zdravia. Hovorí sa, že kam nechodí slnko, tam chodí lekár. V dnešnej dobe však čím ďalej viac platí – všetkého veľa škodí, i slniečka.

Pozývame vás na on-line vysielanie, ako zvládnuť leto bez úhony na zdraví, ktoré produkty Forever viete v lete využiť a ako.

Večer skúseností

Online vysielanie, 27. 5. 2021 o 18:00

Pozerali ste si už našu stránku, rozmýšľali ste, či máte niečo kúpiť, vyskúšať? Máte trochu obavu, či sú uvedené informácie pravdivé? Alebo máte už doma niektorý z produktov a neviete na čo všetko sa dá využiť, keďže nemáte kontaktnú osobu, ktorá sa o Vás stará?

Na všetky tieto otázky a mnoho ďalších odpovedali dlhoroční partneri Foreveru s bohatými skúsenosťami. Dokonca s odborným dohľadom lekára, ktorý Forever produkty pozná viac ako 20 rokov.

Využitie prírodných produktov v gynekologickej praxi

Online vysielanie, 13. 5. 2021 o 18:00

Veľa klientok sa nás pýta na naše skúsenosti s možnosťou otehotnenia. Keďže máme aj veľa klientok v menopauzálnom veku, rozhodli sme sa tieto témy zakomponovať do nášho Forever vysielania. Odborné poradenstvo nám prisľúbil gynekológ MUDr. Trizma, ktorý má skúsenosti s Forever výrobkami v praxi už 20 rokov.

V priebehu vysielania sme odpovedali aj na vaše otázky.

Jarné upratovanie organizmu

13.3. 2019, Dom Odborov Žilina
Príďte si vypočuť zaujímavé informácie ako sa zbaviť toxínov jednoduchým spôsobom. Keďže bude začínať 40dňový pôst je to aj vynikajúca príležitosť urobiť niečo pre svoje zdravie.

O jarnom upratovaní organizmu bude rozprávať skvelý odborník a lekár, s mnohými skúsenosťami, doc. Vojtech Lisák, CSc., MPH.

Riešenie a prevencia srdcovo-cievnych ochorení

26. 9. 2019, Dom Odborov Žilina
Príďte si vypočuť zaujímavé informácie o riešení a prevencii srdcovo-cievnych ochorení pomocou prírodných doplnkov Forever.

O riešení a prevencii srdcovo-cievnych ochorení bude rozprávať skvelý odborník a lekár, s mnohými skúsenosťami, doc. Vojtech Lisák, CSc., MPH.

Nápady na skvelé čítanie

Skúsenosť s DX4™ Body Balancing System

Skúsenosť s DX4™ Body Balancing System

Do nášho tela sa každodenne dostávajú škodliviny zo znečisteného životného prostredia, ovzdušia, elektronického smogu, užívaných liekov, ale aj toxické látky nachádzajúce sa v používanej hygiene, čistiacich prostriedkoch, farbách textilov….). Náš organizmus má samočistiace schopnosti, no v tejto modernej dobe je tých škodlivín toľko, že naše orgány už nestíhajú. A potom prichádzajú zdravotné problémy. Preto si myslím, že opakovaná detoxikácia je nevyhnutná pre zdravý chod nášho tela.

čítať ďalej
Ako na bolesť kolien, keď vás trápi artróza

Ako na bolesť kolien, keď vás trápi artróza

Pohyb je pre naše telo prirodzený a zdravý, avšak keď sa ozve bodavá bolesť v kolenách, radosť z chôdze je tá tam. Naša zákazníčka Andrea a vášnivá vysokohorská turistka vie, aká nepríjemná dokáže artróza byť, keď sa každý krok dole zmení na čisté utrpenie. Existuje ale spôsob, ako svojim kolenám uľaviť a bolesť nechať postupne odznieť. Čo konkrétne jej pomohlo?

čítať ďalej

Pin It on Pinterest

Share This