Udalosti, akcie, webináre

Prehľad najbližších udalostí, akcií, webinárov z oblasti zdravia a krásy.

Nadchádzajúce akcie

Ako zvládnuť leto bez úhony na zdraví, ktoré produkty Forever viete v lete využiť a ako

Online vysielanie, 10. 6. 2021 o 18:00

Slniečko je energia a zdroj života a zdravia. Hovorí sa, že kam nechodí slnko, tam chodí lekár. V dnešnej dobe však čím ďalej viac platí – všetkého veľa škodí, i slniečka.

Pozývame vás na on-line vysielanie, ako zvládnuť leto bez úhony na zdraví, ktoré produkty Forever viete v lete využiť a ako.

Prihláste sa na webinár
Email bude použitý iba v súvislosti s webinárom

Minulé udalosti

Večerskúseností

Online vysielanie, 27. 5. 2021 o 18:00

Pozerali ste si už našu stránku, rozmýšľali ste, či máte niečo kúpiť, vyskúšať? Máte trochu obavu, či sú uvedené informácie pravdivé? Alebo máte už doma niektorý z produktov a neviete na čo všetko sa dá využiť, keďže nemáte kontaktnú osobu, ktorá sa o Vás stará?

Na všetky tieto otázky a mnoho ďalších odpovedali dlhoroční partneri Foreveru s bohatými skúsenosťami. Dokonca s odborným dohľadom lekára, ktorý Forever produkty pozná viac ako 20 rokov.

Využitie prírodných produktov v gynekologickej praxi

Online vysielanie, 13. 5. 2021 o 18:00

Veľa klientok sa nás pýta na naše skúsenosti s možnosťou otehotnenia. Keďže máme aj veľa klientok v menopauzálnom veku, rozhodli sme sa tieto témy zakomponovať do nášho Forever vysielania. Odborné poradenstvo nám prisľúbil gynekológ MUDr. Trizma, ktorý má skúsenosti s Forever výrobkami v praxi už 20 rokov.

V priebehu vysielania sme odpovedali aj na vaše otázky.

Jarné upratovanie organizmu

13.3. 2019, Dom Odborov Žilina
Príďte si vypočuť zaujímavé informácie ako sa zbaviť toxínov jednoduchým spôsobom. Keďže bude začínať 40dňový pôst je to aj vynikajúca príležitosť urobiť niečo pre svoje zdravie.

O jarnom upratovaní organizmu bude rozprávať skvelý odborník a lekár, s mnohými skúsenosťami, doc. Vojtech Lisák, CSc., MPH.

Riešenie a prevencia srdcovo-cievnych ochorení

26. 9. 2019, Dom Odborov Žilina
Príďte si vypočuť zaujímavé informácie o riešení a prevencii srdcovo-cievnych ochorení pomocou prírodných doplnkov Forever.

O riešení a prevencii srdcovo-cievnych ochorení bude rozprávať skvelý odborník a lekár, s mnohými skúsenosťami, doc. Vojtech Lisák, CSc., MPH.

Nápady na skvelé čítanie

RECENZIA: Ako som syna rýchlo zbavila zápalu oboch uší

RECENZIA: Ako som syna rýchlo zbavila zápalu oboch uší

Zápaly uší čiže otitída trápi detské ušká pomerne často a hneď po nádche patrí medzi najčastejšie ochorenia, ktorým si prejdú najmä deti vo veku od 6 mesiacov do 2 rokov. Ale aj tie staršie. Preto veľmi ďakujeme za osobnú skúsenosť pani Lucii, ktorá nám napísala, ktoré produkty Forever používali.

čítať ďalej
Prvá pomoc pri popáleninách s Aloe Vera

Prvá pomoc pri popáleninách s Aloe Vera

Popáleniny kože bývajú veľmi zákerné a mnohokrát aj nepredvídateľné. Obzvlášť, ak manipulujete s parou a horúcim povrchom. Stačí chvíľka nepozornosti a úraz je na svete. A prečo sú popáleniny zákerné? Zo začiatku ich totiž vôbec nemusíte spoznať. Narušenie kože a bolesť sa často dostavujú až po niekoľkých minútach. Pri obarení a popálení sa nám najviac osvedčilo Aloe Vera, a to vo forme spreja. Nemusíte na už tak citlivé miesto siahať, stačí postriekať a nechať vsiaknuť.

čítať ďalej

Poradenstvo zdarma

Ak potrebujete poradiť s nejakým problémom či chorobou, rady vám pomôžeme. Spoločne určite nájdeme to najlepšie, čo si vaše telo i duša zaslúži.

Zostavenie prírodného balíčka na mieru

Každému, kto chce byť zdravý a plný životnej energie, zostavíme balík prírodných doplnkov a drogérie na mieru. Stačí nám len napísať.

Pin It on Pinterest

Share This