Zľava 5+ 10 % na všetky produkty? Nie je problém!

RECENZIA: Zákazníčka Iva prezradila, čo jej pomáha na úzkosť

Nerovnováha v tele môže vyvolať nielen chorobu, ale aj pocity strachu, úzkosti, depresie alebo dokonca najrôznejšie fóbie. Pani Iva sa rozhovorila o svojom trápení a čo jej na to vždy pomôže.

Problémy so stavmi úzkosti

Ešte relatívne v mladom veku som vážne ochorela a po nejakom čase sa k tomu navyše pridala úzkosť a sociálna fóbia. Nepríjemné pocity sa väčšinou dostavia, keď dlho sedím alebo dlhší čas stojím v dave. Návšteva uzavretého obchodného centra je pre mňa teda veľmi náročná na psychiku, ale niekedy sa tomu bohužiaľ nejde vyhnúť. Panika sa občas znenazdajky dostaví aj v meste, kde je väčšia koncentrácia ľudí, často aj v kostole (som veriaca) alebo pri prechádzke.

Riešenie v podobe včelieho peľu

Našťastie firmu Forever poznám už dlhšiu dobu a včelí peľ Bee Pollen, mi pomáha tieto stavy zvládať oveľa lepšie. Mám ho vždy pri sebe a čo najskôr si vezmem jednorazovo niekoľko tabletiek (ničomu to nevadí, pretože je to čisto prírodný produkt a dokonca cítim na sebe i ďalšie pozitívne účinky ?) a zvyčajne do 10-15 minút sa mi uľaví. Odznie tras celého tela a prestanú sa mi toľko potiť ruky.

Ďalšie benefity užívanie produktu Bee Pollen

Bee Pollen užívam už mnoho rokov a nedám na neho dopustiť. Je to taká moja rýchla záchrana, ktorú pre istotu nosím všade so sebou. Skvelé tiež je, že mi pomáha nielen s upokojením, ale vďaka nemu sa mi zlepšila imunita a nebývam vôbec chorá.

Obsah Forever kapsúl z včelieho peľu

  • Všetky vitamíny B-komplexu
  • Vitamín C
  • Vitamíny D, E, K
  • Betakarotén (provitamín A)
  • 22 aminokyselín
  • Mastné kyseliny rastlinného pôvodu
  • Lecitín pre podporu funkcie pečene a dobré trávenie
  • Ďalšie minerálne látky, enzýmy a koenzýmy

Neobsahuje konzervačné látky, umelé príchute ani farbivá, ľahko sa vstrebáva a z tela pomáha odstrániť všetky odpadové látky a toxíny.

Blanka Maixnerová │ For a Healthy Life

Trápi vás nejaký zdravotný problém, s ktorým potrebujete pomôcť?

Spýtajte sa na všetko, čo vás zaujíma.

Ďalšie skvelé čítanie

Príbeh Aleny a jej maminky: Aloe Vera na problémy s cirkuláciou krvi

Príbeh Aleny a jej maminky: Aloe Vera na problémy s cirkuláciou krvi

Aloe Vera je už dlhú dobu známe pre svoje pozitívne účinky na organizmus a nedávno nám to opäť potvrdila jedna z našich zákazníčok. Pani Alena nám opísala veľmi nepríjemnú situáciu, kedy jej mamička spadla a následkom toho jej začali hrozitánsky černieť dolné končatiny. Našťastie situáciu zachránili blahodarné látky z ľaliovitej rastliny podobnej kaktusu menom Aloe Vera.

Imunita u detí. Ako ju posilniť prírodnou cestou

Imunita u detí. Ako ju posilniť prírodnou cestou

Majú vaše deti opakujúce sa zápaly uší, sú často choré alebo sa u nich s pravidelnosťou objavujú iné zdravotné problémy? Možno je potrebné zvýšiť odolnosť ich organizmu a doplniť detskému telíčku chýbajúce vitamíny a minerály, ktoré mu pomôžu bojovať proti vírusom a baktériám.

Poradenstvo zdarma

Ak potrebujete poradiť s nejakým problémom či chorobou, rady vám pomôžeme. Spoločne určite nájdeme to najlepšie, čo si vaše telo i duša zaslúži.

Zostavenie prírodného balíčka na mieru

Každému, kto chce byť zdravý a plný životnej energie, zostavíme balík prírodných doplnkov a drogérie na mieru. Stačí nám len napísať.

Zistite, ako ste na tom po zdravotnej stránke

Využite naše zariadenie na zmeranie Vášho aktuálneho zdravotného stavu.