Zľava 5+ 10 % na všetky produkty? Nie je problém!

Ako jednoducho podporiť kvalitný spánok a dobre sa vyspať?

Na zdravý spánok má vplyv veľa faktorov a je potrebné vypozorovať, ktoré pôsobia práve na vás. Môže sa jednať o priestor, v ktorom spíte, o vaše psychické rozpoloženie či životný štýl. Poradíme Vám, čoho sa vyvarovať predtým, než idete spať, a ako podporiť spánok prírodnou cestou.

Prírodná pomoc pri nespavosti

Bylinky sú tu od nepamäti a čaj z nich uvarený príjemne zahreje, upokojí telo a pripraví ho na spánok. Väčšinou lepšie funguje u žien, kedy je zvýšená teplota tela signálom únavy a toho, že sa telo pripravuje k spánku. Pomôcť môže aj teplá sprcha a hrejivá deka.

Na podporu spánku funguje najlepšie harmanček, medovka, medovka alebo levanduľa. Môžete si si z nich pripraviť nápoj alebo ich inhalovať. Na spánok tiež veľmi dobre fungujú prírodné doplnky stravy, akým je napríklad Forever Bee Pollen. O svojej skúsenosti nám napísala jedna z našich zákazníčok:

„Mám už vyše šesťdesiat rokov, čo môže hrať úlohu, ale problémy so spánkom som mávala snáď vždy. Ťažko sa mi zaspáva a už po hodine alebo dvoch sa budím a nemôžem znova zaspať. Dlhé roky som sa trápila, poriadne nevyspala a už mnohokrát som skúšala nájsť niečo, čo by mi pomohlo. Až som narazila na Forever včelí peľ Bee Pollen, ktorý považujem za taký malý zázrak. Vezmem si ho vždy približne pol hodiny pred spaním spolu s prírodným melatonínom a vyspím sa skvele až do rána. Prvýkrát sa zobudím až okolo štvrtej, ale potom ešte znova zaspím a vstávam okolo siedmej. Dokonca nemám ani potrebu cez noc chodiť na záchod. Predtým som chodievala dvakrát, niekedy aj trikrát. Teraz len raz alebo vôbec. „

Alena

Ďalšie tipy pre hlboký a kvalitný spánok

  • najmenej hodinu pred spaním sa nepozerajte na televíziu ani do monitora
  • vypnite všetky modré svetlá a nechajte si doma prítmie v podobe sviečok alebo teplého svetla pri zemi
  • dostatočne vyvetrajte miestnosť, v ktorej budete spať
  • pred spaním nič dôležité neriešte, relaxujte alebo si čítajte obľúbenú knihu
  • zo spálne odstráňte všetky rušivé prvky a urobte toto miesto maximálne príjemným
  • jedzte najneskôr dve hodiny pred spaním a len ľahké jedlá
  • chodievajte spať pravidelne v rovnakom čase
  • ak je to možné, počas dňa vždy unavte nielen hlavu, ale aj celé telo športom, tancom alebo prechádzkou
Blanka Maixnerová │ For a Healthy Life

Trápi vás nejaký zdravotný problém, s ktorým potrebujete pomôcť?

Spýtajte sa na všetko, čo vás zaujíma.

Ďalšie skvelé čítanie

Príbeh Aleny a jej maminky: Aloe Vera na problémy s cirkuláciou krvi

Príbeh Aleny a jej maminky: Aloe Vera na problémy s cirkuláciou krvi

Aloe Vera je už dlhú dobu známe pre svoje pozitívne účinky na organizmus a nedávno nám to opäť potvrdila jedna z našich zákazníčok. Pani Alena nám opísala veľmi nepríjemnú situáciu, kedy jej mamička spadla a následkom toho jej začali hrozitánsky černieť dolné končatiny. Našťastie situáciu zachránili blahodarné látky z ľaliovitej rastliny podobnej kaktusu menom Aloe Vera.

Imunita u detí. Ako ju posilniť prírodnou cestou

Imunita u detí. Ako ju posilniť prírodnou cestou

Majú vaše deti opakujúce sa zápaly uší, sú často choré alebo sa u nich s pravidelnosťou objavujú iné zdravotné problémy? Možno je potrebné zvýšiť odolnosť ich organizmu a doplniť detskému telíčku chýbajúce vitamíny a minerály, ktoré mu pomôžu bojovať proti vírusom a baktériám.

Poradenstvo zdarma

Ak potrebujete poradiť s nejakým problémom či chorobou, rady vám pomôžeme. Spoločne určite nájdeme to najlepšie, čo si vaše telo i duša zaslúži.

Zostavenie prírodného balíčka na mieru

Každému, kto chce byť zdravý a plný životnej energie, zostavíme balík prírodných doplnkov a drogérie na mieru. Stačí nám len napísať.

Zistite, ako ste na tom po zdravotnej stránke

Využite naše zariadenie na zmeranie Vášho aktuálneho zdravotného stavu.

Pin It on Pinterest

Share This