Zľava 5+ 10 % na všetky produkty? Nie je problém!

Príbeh Aleny a jej maminky: Aloe Vera na problémy s cirkuláciou krvi

Aloe Vera je už dlhú dobu známe pre svoje pozitívne účinky na organizmus a nedávno nám to opäť potvrdila jedna z našich zákazníčok. Pani Alena nám opísala veľmi nepríjemnú situáciu, kedy jej mamička spadla a následkom toho jej začali hrozitánsky černieť dolné končatiny. Našťastie situáciu zachránili blahodarné látky z ľaliovitej rastliny podobnej kaktusu menom Aloe Vera.

Skúsenosť pani Aleny s gélom z čistého Aloe Vera

Pred nejakou dobou moja 75ročná maminky doma ráno spadla, načo ju sanitka niekedy po obede previezla do nemocnice na kontrolu. Podľa snímok bolo všetko v poriadku, nemala nič zlomené, a tak ju pustili domov.

Avšak druhý deň jej znenazdajky začali černieť nohy od kolien dole, najmä od členkov po prsty. Popri tom jej na nohách tiež veľmi výrazne vystúpili žily. Musím povedať, že to nebolo vôbec pekné a maminka sa veľmi bála, aby nedošlo k najhoršiemu ….

Už asi 20 rokov má problémy s krvou a pravidelne užíva tabletky na jej riedenie. Každý zdravotný problém alebo pád je preto veľkým rizikom, a to aj vzhľadom k jej vyššiemu veku.

V prvej fáze sme nohy potierali masťou z lekárne, ale to nepomáhalo. Rozhodla som sa teda použiť gel z Aloe Vera od Forever, ktorý sa mi už osvedčil v minulosti. Ten som maminke na nohy nanášala vždy ráno a večer, a to veľmi opatrne, aby jej nepraskli vystúpené žily.

Po štyroch dňoch, keď som jej šla nohy opäť natrieť, som neverila vlastným očiam. Nohy mala úplne krásne! Černota zmizla, žily sa čiastočne stiahli a maminka bola neskutočne šťastná, čo úplne chápem. Aj ja som mala samozrejme ohromnú radosť. Táto skúsenosť mi potvrdila, že je dobré mať Aloe Vera od Forever vždy po ruke.

Možné príčiny zlej cirkulácie krvi a jej hustnutie

Krv je spojená so životnou silou a radosťou zo života. Nie nadarmo sa hovorí, že je potreba tzv. „rozprúdiť krv“ alebo „vliať krv do žíl“. Vo vyššom veku preto môže byť nedostatočná cirkulácia krvi spôsobená najmä nedostatočným pohybom, zlou životosprávou, smútkom či dlhodobým stresom. Hustá krv ale môže byť tiež prejavom fajčenia, nadmerného pitia alkoholu alebo kofeínových nápojov.

Nie nadarmo sa hovorí, že som tak starý, v akom stave mám cievy. Preto je dôležité sa o cievny a žilový systém starať celý život. A aj tu budete s výrobkami Forever určite spokojní.

Aloe Vera a jej priaznivé účinky

Aloe Vera je taký malý zázrak, ktorý pomáha telu s celým radom procesov. Obsahuje viac ako 200 výživových zložiek vrátane 20 minerálnych látok, 18 aminokyselín, 12 vitamínov a množstvo enzýmov a čistiacich látok. Aloe je už po tisíce rokov uznávané pre svoje prospešné účinky na tráviaci trakt, imunitný systém, ale aj pri vonkajšej aplikácii na pokožku, ďasná či vlasy.

Aloe Vera od Forever je tou najlepšou voľbou či už vo forme nápoja Aloe Berry Nectar alebo vo forme na lokálne použitie Aloe Vera Gelly. Veľkou výhodou taktiež je, že tieto výrobky môžete použiť na viac účelov. Vždy budú mať propešné účinky.

Ďalším prírodným spôsobom, ako riediť krv a podporiť jej cirkuláciu, je užívanie cesnaku, chia semienok alebo zázvoru. Takisto je vhodné jesť väčšie množstvo ovocia a zeleniny, ktoré telu dodávajú potrebné vitamíny a minerály.

 

Blanka Maixnerová │ For a Healthy Life

Trápi vás nejaký zdravotný problém, s ktorým potrebujete pomôcť?

Spýtajte sa na všetko, čo vás zaujíma.

Ďalšie skvelé čítanie

Imunita u detí. Ako ju posilniť prírodnou cestou

Imunita u detí. Ako ju posilniť prírodnou cestou

Majú vaše deti opakujúce sa zápaly uší, sú často choré alebo sa u nich s pravidelnosťou objavujú iné zdravotné problémy? Možno je potrebné zvýšiť odolnosť ich organizmu a doplniť detskému telíčku chýbajúce vitamíny a minerály, ktoré mu pomôžu bojovať proti vírusom a baktériám.

Poradenstvo zdarma

Ak potrebujete poradiť s nejakým problémom či chorobou, rady vám pomôžeme. Spoločne určite nájdeme to najlepšie, čo si vaše telo i duša zaslúži.

Zostavenie prírodného balíčka na mieru

Každému, kto chce byť zdravý a plný životnej energie, zostavíme balík prírodných doplnkov a drogérie na mieru. Stačí nám len napísať.

Zistite, ako ste na tom po zdravotnej stránke

Využite naše zariadenie na zmeranie Vášho aktuálneho zdravotného stavu.

Pin It on Pinterest

Share This