Nová kozmetika (starostlivosť o pleť)

Prinášame vám nové systémy starostlivosti o pleť od spoločnosti Forever.

Jednotlivé súpravy sa dajú kúpiť spolu za zvýhodnenú cenu alebo jednotlivo.

Infinite by Forever – súprava proti starnutiu

Kvôli životnému prostrediu a starnutiu stráca naša pleť vlhkosť rýchlejšie, čo spôsobuje, že vyzerá zvädnuto a je náchylnejšia na vrásky. S Infinite dokážeme obnoviť rovnováhu pleti, stimulovať zdravé úrovne kolagénu a zredukovať výskyt jemných vrások. Infinite je jedinečná tým, že podporuje krásu zvnútra von a zvonku dnu. Ten rozdiel budete nielen vidieť, ale aj cítiť.

Sonya Daily Skin Care System

Systém bol vyvinutý špeciálne pre zmiešanú pleť. Tieto gélové produkty boli vytvorené tak, aby znižovali lesk mastnej pleti, ale zároveň dodávali vlhkosť do oblastí, kde je pokožka vysušená. Táto prelomová technológia na báze gélu s nízkou molekulárnou hmotnosťou dodá vašej pokožke všetky účinné látky presne tam, kde je to najviac potrebné.

Pokiaľ máte v starostlivosti o pokožku špecifické potreby, možno túto sériu kombinovať aj s produktmi Balancing Toner, Smoothing Exfoliator, Awakening Eye Cream a ďalšími pre najlepšie výsledky.

Zobrazených všetkých 16 výsledkov

For a Healthy Life

Prírodnou cestou k zdravému životu

 

 

Certifikáty kvality, ktoré získala firma Forever Living Products: Cruelty Free Halal International Aloe Science Council Kosher Vegan

Výsledky sa môžu u každého klienta individuálne líšiť. Produkty nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

Získajte viac informácií

Získajte viac informácií

 

Získajte 1× týždenne newsletter nabitý informáciami a novinkami z oblasti zdravého životného štýlu.

Ďakujeme za prihlásenie! Skontrolujte prosím, svoju e-mailovú schránku a potvrďte prihlásenie cez zaslaný odkaz.

Pin It on Pinterest