Zľava 5+ 10 % na všetky produkty? Nie je problém!

RECENZIA: Ako som syna rýchlo zbavila zápalu oboch uší

Zápaly uší čiže otitída trápi detské ušká pomerne často a hneď po nádche patrí medzi najčastejšie ochorenia, ktorým si prejdú najmä deti vo veku od 6 mesiacov do 2 rokov. Ale aj tie staršie. Preto veľmi ďakujeme za osobnú skúsenosť pani Lucii, ktorá nám napísala, ktoré produkty Forever používali.

Začiatok v podobe hrozby dvojitých antibiotík

Antibiotiká majú moc liečiť a to tým spôsobom, že dokážu odstrániť nepozvané mikroorganizmy, ktoré sa podieľajú na vzniku angíny, črevnej chrípky, zápalu pľúc, zápalu stredného ucha a ďalších ochorení. Zároveň ale predstavujú obrovskú záťaž pre zažívací trakt, pretože takisto ničia „dobré“ baktérie, ktoré udržujú zdravú črevnú mikroflóru. A to sa následne prejaví na imunite.

V júni 2019 dostal náš vtedy 3,5 ročný syn zápal oboch uší. Ušká ho veľmi boleli a k tomu sa pridala horúčka. Ja sama som v detstve trpela extrémne častými zápalmi uší, takže presne viem, aká je to bolesť. Pani doktorka mu predpísala dvoje antibiotiká, čo ma veľmi vydesilo, keďže som zástanca prírodných postupov. O to väčší bol môj strach, ako to celé zvládneme, aby sa zápaly nezmenili ešte v niečo horšie.

Aloe Vera sa opäť ukázala ako skvelý pomocník

Zápaly, ktoré som mávala ako dieťa, odzneli až v 11. roku života, kedy sa moji rodičia dozvedeli o rastlinke zvanej Aloe Vera. Hneď v prvom momente som preto premýšľala práve o nej. Rastlinu Aloe Vera doma máme pre rôzne prípady, ale nechcela som ju celú znehodnotiť. Začala som preto pátrať na internete, či existujú nejaké produkty, ktoré by svoju službu urobili rovnako dobre. Našťastie som narazila na značku Forever a pani Blanku, ktorá mi veľmi ochotne poradila, čo pri zápale ucha použiť, vysvetlila mi, ako produkty správne aplikovať a užívať, aby bol výsledok čo najlepší, a hneď do druhého dňa mi všetko poslala.

Čo pomohlo na bolesť ucha vo veľmi krátkej dobe

Activator a Berry Nectar som synovi pravidelne dávkovala presne podľa odporúčania. Do dvoch dní bolesť ucha ustúpila a horúčky odzneli spolu s ňou. Týždeň nato sme išli na kontrolu k lekárovi a čuduj sa svete, obe ušká boli zahojené a bez akéhokoľvek náznaku zápalu. A to bez použitia antibiotík!

  • Aloe Activator – čisté, stabilizované aloe vera s alantoínom s vitamínmi A, C a E
  • Aloe Berry Nectar – aloe vera obohatené o brusnice, jablká a vitamín C

Prevencia a odstránenie príčiny zápalu uší u detí

Vo väčšine prípadov je dôvodom zapálených uší nezrelá imunita malých detí, a teda aj väčšiu náchylnosť k bakteriálnym, plesňovým či vírusovým infekciám. Taktiež sa hovorí, že uši sú barometrom pohody a toho, čo počúvame a akým spôsobom načúvame. Vedľa preventívneho zvyšovanie imunity prírodnou cestou preto odporúčame dieťa udržovať v pokoji, ďaleko od hádok a nepríjemnej atmosféry v domácnosti alebo kdekoľvek inde. Bábätká, batoľatá a všetky malé deti približne do 7 rokov sú totiž veľmi citlivé stvorenia a bezprostredne reagujú ako na náladu mamičky, tak svojho okolia, čo sa môže prejaviť napríklad práve bolesťou ušiek.

Blanka Maixnerová │ For a Healthy Life

Trápi vás nejaký zdravotný problém, s ktorým potrebujete pomôcť?

Spýtajte sa na všetko, čo vás zaujíma.

Ďalšie skvelé čítanie

Príbeh Aleny a jej maminky: Aloe Vera na problémy s cirkuláciou krvi

Príbeh Aleny a jej maminky: Aloe Vera na problémy s cirkuláciou krvi

Aloe Vera je už dlhú dobu známe pre svoje pozitívne účinky na organizmus a nedávno nám to opäť potvrdila jedna z našich zákazníčok. Pani Alena nám opísala veľmi nepríjemnú situáciu, kedy jej mamička spadla a následkom toho jej začali hrozitánsky černieť dolné končatiny. Našťastie situáciu zachránili blahodarné látky z ľaliovitej rastliny podobnej kaktusu menom Aloe Vera.

Imunita u detí. Ako ju posilniť prírodnou cestou

Imunita u detí. Ako ju posilniť prírodnou cestou

Majú vaše deti opakujúce sa zápaly uší, sú často choré alebo sa u nich s pravidelnosťou objavujú iné zdravotné problémy? Možno je potrebné zvýšiť odolnosť ich organizmu a doplniť detskému telíčku chýbajúce vitamíny a minerály, ktoré mu pomôžu bojovať proti vírusom a baktériám.

Poradenstvo zdarma

Ak potrebujete poradiť s nejakým problémom či chorobou, rady vám pomôžeme. Spoločne určite nájdeme to najlepšie, čo si vaše telo i duša zaslúži.

Zostavenie prírodného balíčka na mieru

Každému, kto chce byť zdravý a plný životnej energie, zostavíme balík prírodných doplnkov a drogérie na mieru. Stačí nám len napísať.

Zistite, ako ste na tom po zdravotnej stránke

Využite naše zariadenie na zmeranie Vášho aktuálneho zdravotného stavu.

Pin It on Pinterest

Share This