Zľava 5+ 10 % na všetky produkty? Nie je problém!

Skúsenosť s DX4™ Body Balancing System

Do nášho tela sa každodenne dostávajú škodliviny zo znečisteného životného prostredia, ovzdušia, elektronického smogu, užívaných liekov, ale aj toxické látky nachádzajúce sa v používanej hygiene, čistiacich prostriedkoch, farbách textilov….). Náš organizmus má samočistiace schopnosti, no v tejto modernej dobe je tých škodlivín toľko, že naše orgány už nestíhajú. A potom prichádzajú zdravotné problémy. Preto si myslím, že opakovaná detoxikácia je nevyhnutná pre zdravý chod nášho tela.

Už som na stránke písala, akú detoxikáciu držiavam (Detoxikácia – vnútorná očista organizmu. Prečo detoxikovať a ako na to?), no a keď Forever Living prišiel s týmto novým štvordňovým programom, ihneď som ho vyskúšala. Takže vám môžem priniesť vlastnú skúsenosť.

Prvé dva dni

Prvé dva dni sú zamerané na obmedzenie príjmu kalórií bez toho, aby organizmu niečo chýbalo. Ráno som si podľa návodu zmiešala Aloe Vera Gel s vodou na popíjanie behom dňa. Následne som užila Forever Therm Plus, obsahujúci extrakt zo zeleného čaju, guarany, zelenej kávy, šafranového prášku a vitamíny rady B, C a D. Tento doplnok pomáha uvoľňovať nahromadené tekutiny a spolu s aloe ich odvázať z tela. Zvyšuje produkciu energie, podporuje zdravie pečene, prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, znižuje zlý cholesterol, dokonca pomáha aj v redukcii tuku.

Po pol hodinke bol na rade Forever DouPure, využívajúci účinky granátového jablka, krídlatky japonskej, cholínu, kyseliny listovej, vit. B6 a B12. Táto kombinácia podporuje obličky aj pečeň, prečisťuje náš organizmus – pomáha vyplavovať z tela toxické látky. Doobedie utieklo, popíjala som si vodu zmiešanú s aloe a za chvíľu tu bol obed.

Na ten nám Forever nachystal hráškovo-tekvicový vegan proteín Forever Plant Protein. Prvý deň som ho vyskúšala iba s vodou. Nemá výraznú chuť, tak na večer som ho zmiešala už s mandľovým mliekom. A vtedy je vynikajúci, mňam. Hrachový proteín je vysoko kvalitný, je bohatý na železo, všetky esenciálne aminokyseliny a keďže sa vyrába izoláciou bielkovín z hrachu, nemá tendenciu spôsobovať plynatosť 😊. Aj tekvicový proteín je bohatý na vitamíny (B, E, K, betakarotén), minerály, omegy mastné kyseliny, vlákninu, sacharidy. Podporuje trávenie, zlepšuje metabolizmus a prečisťuje hrubé črevo. Vo Forever pridali k týmto dvom proteínom aj prášok zo šťavy Aloe Vera, a tým zlepšili niekoľkonásobne účinnosť.

Poobede pre zlepšenie hydratácie som vypila Forever Multi Fizz s 3 dcl vody. Má chuť červeného melóna, trochu kyselkavú, lebo je obohatený vitamínom C.

DX4™ Body Balancing System │ For a Healthy Life

Osviežujúci nápoj, ktorý obsahuje navyše aj vitamíny E, B1, 2, 5, 6, 7, 9 a B12. A musím povedať, že energie som mala naozaj dostatok a vôbec som nemala chuť na kávu, ani niečo sladké.

Druhý až štvrtý deň

Druhý až štvrtý deň si môžete dať na večeru jedno zo zdravých jedál, uvedených v príručke. Všetky vyzerajú super, ja som ich 2 z nich vyskúšala a aj nafotila. Šalát bol úplne super, nikdy mi nepadlo dať trochu šťavy aloe do zálievky na šalát. Zlepší totiž vstrebateľnosť zelenej potravy. Určite vyskúšajte.

DX4™ Body Balancing System │ For a Healthy Life

No a posledný úkon večer pred spaním – je nápoj LemonBlast na rovnováhu elektrolytov, na rovnováhu tekutín v bunkách. Je trochu pikantný vďaka kurkume, zázvoru a kajenskému koreniu. Obsahuje aj dôležitý horčík a vitamín C. Vedeli ste, že nepomer elektrolytov v tele sa môže prejaviť aj častými bolestiami hlavy?

A viete čo je ešte super na tomto detoxe? Keďže vo Forever vedia, že sú ľudia závislí na sladkom, pripravili v tomto programe vynikajúcu chuťovku – žuvacie tablety obsahujúce vločky z ovsených otrúb, med, kvasinkový hydrolizovaný proteín a glukomanán (prírodná vláknina z rastlinky “sloní chlieb”)Sensatiable. Sú prjemne nasládle, aby mozog nepociťoval deficit. Obsahujú prírodnú vlákninu s mimoriadnou schopnosťou absorbovať vodu, navyše aminokyseliny, vitamíny skupiny B, nukleové kyseliny, ktoré podporujú imunitu a udržujú normálnu črevnú flóru. Takže keď by ste mali pocit hladu, alebo deficit sladkého, dáte si jednu tabletku (já som to nazvala “zdravý cukrík”) a máte po problémoch. Týchto “cukríčkov” môžete zjesť za deň až 8. Ale priznám sa, vôbec som ich nepotrebovala, dala som si pár kusov iba na ochutnanie.

Po skončení programu som sa merala na prístroji na princípe magnetickej rezonancie a naozaj mi pečeň, obličky, trávenie a aj cievy vykazovali zlepšenie. Cítila som sa úplne v pohode počas celých štyroch dní, žiadny deficit kávy ani chuť na sladkosti nenastal. Takže pokiaľ by som bola celiatik, vôbec by nebol problém, lebo som Sensatiable nepotrebovala. Myslím, že program DX4™ Body Balancing System zvládne úplne každý.

 

Blanka Maixnerová │ For a Healthy Life

Trápi vás nejaký zdravotný problém, s ktorým potrebujete pomôcť?

Spýtajte sa na všetko, čo vás zaujíma.

Ďalšie skvelé čítanie

Vyskúšali sme: Chudnúcu detoxikačnú kúru. Aké boli výsledky?

Vyskúšali sme: Chudnúcu detoxikačnú kúru. Aké boli výsledky?

Každý rok si po vianočných sviatkoch dávam pauzu od všetkého: koláčov, šalátov a ďalších sviatočných nerestí. Tento rok som začala trochu neskôr, ale na poriadne prečistenie tela nie je nikdy neskoro. Kúpila som si teda Forever deväťdňovú detoxikačnú kúru C9, ktorá sľubuje nielen prečistenie, ale zároveň reguláciu váhy. Aj napriek tomu, že som chudnúť nepotrebovala, bola som zvedavá, ako sa to prejaví na mojich proporciách.

Poradenstvo zdarma

Ak potrebujete poradiť s nejakým problémom či chorobou, rady vám pomôžeme. Spoločne určite nájdeme to najlepšie, čo si vaše telo i duša zaslúži.

Zostavenie prírodného balíčka na mieru

Každému, kto chce byť zdravý a plný životnej energie, zostavíme balík prírodných doplnkov a drogérie na mieru. Stačí nám len napísať.

Zistite, ako ste na tom po zdravotnej stránke

Využite naše zariadenie na zmeranie Vášho aktuálneho zdravotného stavu.

Pin It on Pinterest

Share This