Zľava 5+ 10 % na všetky produkty? Nie je problém!

Detoxikácia – vnútorná očista organizmu. Prečo detoxikovať a ako na to?

Počas môjho hľadania, ako si najlepšie udržať zdravie, som narazila na mnoho detoxikácií organizmu. A že ich panečku existuje! Po dlhých chvíľach hľadania správnych informácií a ich skúšaní v praxi som zistila, že najúčinnejšia je detoxikácia tela čistým Aloe Vera.

Prečo práve Aloe?
• Aloe Vera upravuje metabolizmus buniek a zažívacie procesy (obsahuje 92 enzýmov a všetky tráviace!).
• Rozpúšťa tiež tukové nánosy v črevách, čím pomáha zlepšovať vstrebávanie živín.
• Pri pravidelnom používaní klesajú nevhodné baktérie a kvasinky v tele.
• Vďaka polysacharidom v aloe sa toxíny uložené v tukových bunkách dokážu rozpustiť vo vode, čo znamená, že sa jednoduchšie odbúravajú z organizmu!

Jednodňová detoxikácia čriev

Brusnicové Aloe Vera - For a Healthy Life

Aloe Berry Nectar

Jeden deň v týždni držím pravidelne pôst. Mne osobne vyhovuje detoxikácia od nedeľného popoludnia až do utorkového rána. Počas tejto doby pijem len vodu a brusnicový Aloe Berry Nectar, ktorý čistí črevá, obličky a močové ústrojenstvo. Ak brusniciam príliš neholdujete, môžete nápoj nahradiť čistým Aloe Vera Gélom. Mám vyskúšané a tiež funguje.

Ale späť k postupu: Ráno si dám 1 dcl aloe nápoja Berry Nectar, a potom až do večera pijem vodu zriedenú s 3 dcl rovnakého nápoja. Pred spaním si potom dám ešte 1 dcl, pekne na zdravie smile.

Viacdenná detoxikácia a očista organizmu

Detoxikačná kúra - For a Healthy Life

Clean 9 Vanilla

Dvakrát ročne (väčšinou po Vianociach a na jeseň) si kúpim navyše 9dňovú detoxikačnú kúru od Forever: C9 (Clean 9). S lepšou kúrou som sa zatiaľ nestretla. Vždy sa za tých 9 dní cítim oveľa lepšie a mám viac energie. Telo dostane kompletnú výživu, vyplavia sa toxíny a prečistí sa trávenie. Moji známi, ktorí tiež pravidelne užívajú túto kúru, zaznamenali:

  • kvalitnejší spánok,
  • zlepšenie pleti,
  • odstránenie chronického kašľa,
  • zníženie bolesti kĺbov,
  • zlepšenie pohyblivosti.

Dokonca schudli v partiách, v ktorých potrebovali (na rozdiel od iných kúr, kedy schudli presne tam, kde nechceli).

Ako prebieha viacdňová detoxikácia organizmu?

Detoxikačná kúra Clean 9 - For a Healthy Life

Moja jarná detoxikácia

Prvé 2 dni detoxikácie tela prebieha riadne prečistenie čriev. Počas týchto dní pijem 0,5 litra Aloe Vera Gélu priebežne v 4 dávkach.

• Ráno si dám na lačno Garciniu Plus, ktoré mi pomáha skrotiť pocit hladu, a potom hurá na Aloe Vera Gel, Therm a nenáročné cvičenie. Ja väčšinou cvičím jogu, prechádzam sa, plávam alebo jazdím na bicykli.
• Na desiatu si pripravím špeciálnu kukuričnú vlákninu Fiber. Dokonca nám jeden známy lekár, ktorý ju testoval, povedal, že lepšiu vlákninu v rukách nikdy nemal!
• Na obed si potom znova dám Garciniu, Aloe Vera Gel, proteínový nápoj Lite a Therm (na zasýtenie, odbúravanie tukov, zlepšenie termoregulácie).
• Na večeru už len Garcinia a Aloe Vera Gel. No a pred spaním znovu ešte jednu poriadnu dávku Aloe Vera Gelu. Predsa len, organizmus sa regeneruje najviac v noci.

Druhý deň opakujem to isté. Tento deň býva pre mňa najťažší. Nie som hladná, skôr naopak. Najťažšie býva premôcť pocit, že nič celý deň nežujem smile.

Od tretieho dňa si už dávam jedno jedlo denne a zmenšuje dávky Aloe Vera. Ostatné zostáva rovnaké. Na obed si pripravujem vegánske jedlá, ktoré si buď varím sama, alebo chodím do bistra. Vegánske jedlá sú v tomto období detoxikácie organizmu úplne ideálne. Sú ľahké, výživné a rýchle na prípravu.

Deviaty deň už prechádzam na normálnu stravu – raňajky, desiata, obed a večera.

Ak máte nejaké otázky ohľadom detoxikácie organizmu alebo potrebujete poradiť s jedálničkom počas detoxu, kľudne napíšte, spoločne nájdeme to najlepšie pre vás smile.

Blanka Maixnerová │ For a Healthy Life

Trápi vás nejaký zdravotný problém, s ktorým potrebujete pomôcť?

Spýtajte sa na všetko, čo vás zaujíma.

Ďalšie skvelé čítanie

Skúsenosť s DX4™ Body Balancing System

Skúsenosť s DX4™ Body Balancing System

Do nášho tela sa každodenne dostávajú škodliviny zo znečisteného životného prostredia, ovzdušia, elektronického smogu, užívaných liekov, ale aj toxické látky nachádzajúce sa v používanej hygiene, čistiacich prostriedkoch, farbách textilov….). Náš organizmus má samočistiace schopnosti, no v tejto modernej dobe je tých škodlivín toľko, že naše orgány už nestíhajú. A potom prichádzajú zdravotné problémy. Preto si myslím, že opakovaná detoxikácia je nevyhnutná pre zdravý chod nášho tela.

Vyskúšali sme: Chudnúcu detoxikačnú kúru. Aké boli výsledky?

Vyskúšali sme: Chudnúcu detoxikačnú kúru. Aké boli výsledky?

Každý rok si po vianočných sviatkoch dávam pauzu od všetkého: koláčov, šalátov a ďalších sviatočných nerestí. Tento rok som začala trochu neskôr, ale na poriadne prečistenie tela nie je nikdy neskoro. Kúpila som si teda Forever deväťdňovú detoxikačnú kúru C9, ktorá sľubuje nielen prečistenie, ale zároveň reguláciu váhy. Aj napriek tomu, že som chudnúť nepotrebovala, bola som zvedavá, ako sa to prejaví na mojich proporciách.

Poradenstvo zdarma

Ak potrebujete poradiť s nejakým problémom či chorobou, rady vám pomôžeme. Spoločne určite nájdeme to najlepšie, čo si vaše telo i duša zaslúži.

Zostavenie prírodného balíčka na mieru

Každému, kto chce byť zdravý a plný životnej energie, zostavíme balík prírodných doplnkov a drogérie na mieru. Stačí nám len napísať.

Zistite, ako ste na tom po zdravotnej stránke

Využite naše zariadenie na zmeranie Vášho aktuálneho zdravotného stavu.

Pin It on Pinterest

Share This