Zľava 5+ 10 % na všetky produkty? Nie je problém!

Vyskúšali sme: Chudnúcu detoxikačnú kúru. Aké boli výsledky?

Každý rok si po vianočných sviatkoch dávam pauzu od všetkého: koláčov, šalátov a ďalších sviatočných nerestí. Tento rok som začala trochu neskôr, ale na poriadne prečistenie tela nie je nikdy neskoro wink. Už moja mama mi rozprávala, že najlepšie obdobie na chudnutie a detoxikáciu organizmu je obdobie ubúdajúceho mesiaca. Kúpila som si teda Forever deväťdňovú detoxikačnú kúru C9, ktorá sľubuje nielen prečistenie, ale zároveň reguláciu váhy. Aj napriek tomu, že som chudnúť nepotrebovala, bola som zvedavá, ako sa to prejaví na mojich proporciách.

Prvý deň detoxikačnej kúry

Podľa detoxikačného programu sa nesmie prvý deň žiadne pevné jedlo. Vypiť sa má pol litra Aloe Vera (o tom, ako pomáha Aloe Vera pri očiste si môžete prečítať v článku Detoxikácia). K tomu sa užíva vláknina Fiber, proteínový nápoj Lite Ultra a tabletky, ktoré pomáhajú zlepšiť metabolizmus. Aj napriek tomu, že som v podstate „nič nejedla“, som nepociťovala hlad. Proteín s vlákninou zasýtia a dodajú telu potrebné živiny pre bežné fungovanie.

Forever deväťdňová detoxikačná kúra C9 │ For a Healthy Life

Deväťdňová detoxikačná kúra

Druhý deň detoxikačnej kúry

Druhý deň to bolo už trochu ťažšie. Stále totiž nesmiete jesť tuhú stravu. U mňa sa to prejavilo po psychickej stránke. Dostavil sa menší „absťák“ po jedení – cítite sa trochu zvláštne, keď nemusíte stále niečo chrúmať. Pocit hladu a nedostatok energie sa ale k môjmu prekvapeniu stále nedostavil! Takže sa aj druhý deň detoxikácie dal úplne v pohode zvládnuť.

Tretí až deviaty deň detoxikačnej kúry

Zdravé vegetariánske recepty │ For a Healthy Life

Moje jedlá počas detoxu

Od tretieho dňa už to bola úplná pohodička. Chodila som na obed do veganského bistra, alebo som si pripravovala vegánska jedlá doma. Večer sa má piť podľa detoxikačného programu proteínový nápoj Ultra Lite. To som sa snažila dodržiavať. Musím sa ale priznať, že raz som ho úplne vynechala.

Počas dňa som pila veľa vody a čistiaci bylinný čaj Forever. Čaj má zlepšovať trávenie, zmenšiť chuť na jedlo, očistiť organizmus a vyplaviť toxíny. Pila som 3-4 litre tekutín denne. Do toho som zaradila aj ľahšie cvičenie.

A výsledok?

Aj keď sa zdá, že 9 dní je strašne krátka doba, dostavili sa pozitívne účinky: Úžasný pocit ľahkosti, lepší spánok a 2 kg dole – rovnomerne cez psia, boky, stehná a ruky. Žiadny úbytok svalovej hmoty, ani úbytok váhy v dôsledku odvodnenia, len „nečistoty“ v trávení a toxíny. Cítila som sa ľahká ako pierko a pritom plná energie.

Výsledok detoxikácie │ For a Healthy Life

Výsledok mojej detoxikačnej kúry

Forever detoxikačný program C9 preto odporúčam každému – tým, ktorí žijú zdravo a športujú a len chcú očistiť organizmus, aj tým ktorí sa chcú zbaviť pár kíl navyše. Kúra je totiž skvelý štartovací bod, ktorý vám dodá motiváciu.

A aby to nebolo len o mne, pridávam krátke vyjadrenie ďalšej spokojnej dušičky:

Pretože sme sa v januári chystali na ples, rozhodla som sa nečakať na jarný pôst a vyskúšať detoxikačnú kúru Forever. Potrebovala som sa zbaviť môjho „vianočného bruška“ wink. Výsledok: Schudla som 3 kg, upravila sa mi miera objemu stehien a dostavil sa pocit ľahkosti a sily. Prsia zostali bez úbytku!

Zuzana zo Žiliny

Blanka Maixnerová │ For a Healthy Life

Trápi vás nejaký zdravotný problém, s ktorým potrebujete pomôcť?

Spýtajte sa na všetko, čo vás zaujíma.

Ďalšie skvelé čítanie

Skúsenosť s DX4™ Body Balancing System

Skúsenosť s DX4™ Body Balancing System

Do nášho tela sa každodenne dostávajú škodliviny zo znečisteného životného prostredia, ovzdušia, elektronického smogu, užívaných liekov, ale aj toxické látky nachádzajúce sa v používanej hygiene, čistiacich prostriedkoch, farbách textilov….). Náš organizmus má samočistiace schopnosti, no v tejto modernej dobe je tých škodlivín toľko, že naše orgány už nestíhajú. A potom prichádzajú zdravotné problémy. Preto si myslím, že opakovaná detoxikácia je nevyhnutná pre zdravý chod nášho tela.

Poradenstvo zdarma

Ak potrebujete poradiť s nejakým problémom či chorobou, rady vám pomôžeme. Spoločne určite nájdeme to najlepšie, čo si vaše telo i duša zaslúži.

Zostavenie prírodného balíčka na mieru

Každému, kto chce byť zdravý a plný životnej energie, zostavíme balík prírodných doplnkov a drogérie na mieru. Stačí nám len napísať.

Zistite, ako ste na tom po zdravotnej stránke

Využite naše zariadenie na zmeranie Vášho aktuálneho zdravotného stavu.

Pin It on Pinterest

Share This