Zľava 5+ 10 % na všetky produkty? Nie je problém!

Ako mi Aloe zachránilo život a pomohlo s trávením – príbeh klientky Evy

Volám sa Eva K. a pred pár rokmi sa mi zmenil život. Počas vyberania maternice mi v nemocnici poškodili stenu hrubého čreva. Objavilo sa miserere (zvracanie črevného obsahu) a silný zápal dutiny brušnej. Doktori mi museli zaviesť dočasne vývod z hrubého čreva. Môj stav bol ale tak vážny, že ani lekári nevedeli, či vôbec prežijem.

Rodina mi povedal, aby som vyskúšala Aloe Vera

Keď ma prišla navštíviť rodina, rozprávali mi, že švagriná užíva na trávenie Aloe Vera, a že ho mám vyskúšať tiež. Povedala som si, že nemám čo stratiť. Príbuzní sa vtedy radili s mojím ošetrujúcim lekárom a ten Aloe Vera na črevá schválil. Začala som ho teda užívať po malých čajových lyžičkách. Neskôr (asi po mesiaci) som pridala naklíčenú pšenicu a zelený jačmeň (Fields of Greens). Túto kúru som užívala v kuse približne 2 roky.

Zníženie prekyselenia organizmu │ For a Healthy Life

Cítila jsem se výborně

Cítila som sa naozaj výborne a dokonca som vypozorovala, že má Aloe Vera vplyv aj na psychiku. Netriasla som sa a dodávalo mi vnútornú silu v boji s chorobou. Po trištvrte roku mi vývod z čriev dali preč a všetky výsledky som mala v poriadku. Cítila som sa viac silná a akoby som omladla.

Keď som prišla z nemocnice domov, po pár dňoch dorazila kontrola zo Sociálnej poisťovne a pani nemohla uveriť, že som po tak vážnej operácii (ako som sa mala k svetu).

Vzhľadom k tomu, že som sa cítila skvelo, vysadila som aj Aloe Vera na trávenie. Čo bola ale chyba. Zistila som neskôr, že sa mi začína upchávať hrubé črevo – mala som tam len malý 5 mm otvor! Lekári hovorili, že je nutná operácia. Sami si na to ale netrúfli, tak ma poslali do Martina za špecialistami. Tam som dochádzala rok na dilatáciu čreva. Súčasne som začala znova užívať Aloe Vera na trávenie a Fields of Greens. Onedlho som pridala ešte cesnak s tymiánom – zmes Garlic Thyme a tiež som pila čaj Aloe Blossom Herbal Tea. Vďaka tomu som mala redšiu stolicu a vyprázdňovanie fungovalo na 100%.

Aloe Vera od Forever mi zachránilo život

Na nápoj Aloe Vera a ďalšie prírodné produkty od spoločnosti Forever nedám dopustiť. Prakticky mi totiž zachránili život. Preto ich rada odporučím aj ostatným. Všetkým, ktorým som produkty Forever odporučila, nikdy neprišli s tým, že by som ich oklamala alebo im dala zlé odporúčania. Všetci mali pozitívnu skúsenosť a boli spokojní.

Nahovárali ma na čínsku medicínu, nahovárali ma na tú inú značku, čo má podobné aloe, nahovárali ma na aloe z lekárne. Povedala som: „môže to byť dobré, ale ja na Forever nedám dopustiť, mne toto zachránilo život!“ — Eva K.

Blanka Maixnerová │ For a Healthy Life

Trápi vás nejaký zdravotný problém, s ktorým potrebujete pomôcť?

Spýtajte sa na všetko, čo vás zaujíma.

Ďalšie skvelé čítanie

Príbeh Aleny a jej maminky: Aloe Vera na problémy s cirkuláciou krvi

Príbeh Aleny a jej maminky: Aloe Vera na problémy s cirkuláciou krvi

Aloe Vera je už dlhú dobu známe pre svoje pozitívne účinky na organizmus a nedávno nám to opäť potvrdila jedna z našich zákazníčok. Pani Alena nám opísala veľmi nepríjemnú situáciu, kedy jej mamička spadla a následkom toho jej začali hrozitánsky černieť dolné končatiny. Našťastie situáciu zachránili blahodarné látky z ľaliovitej rastliny podobnej kaktusu menom Aloe Vera.

Imunita u detí. Ako ju posilniť prírodnou cestou

Imunita u detí. Ako ju posilniť prírodnou cestou

Majú vaše deti opakujúce sa zápaly uší, sú často choré alebo sa u nich s pravidelnosťou objavujú iné zdravotné problémy? Možno je potrebné zvýšiť odolnosť ich organizmu a doplniť detskému telíčku chýbajúce vitamíny a minerály, ktoré mu pomôžu bojovať proti vírusom a baktériám.

Poradenstvo zdarma

Ak potrebujete poradiť s nejakým problémom či chorobou, rady vám pomôžeme. Spoločne určite nájdeme to najlepšie, čo si vaše telo i duša zaslúži.

Zostavenie prírodného balíčka na mieru

Každému, kto chce byť zdravý a plný životnej energie, zostavíme balík prírodných doplnkov a drogérie na mieru. Stačí nám len napísať.

Zistite, ako ste na tom po zdravotnej stránke

Využite naše zariadenie na zmeranie Vášho aktuálneho zdravotného stavu.

Pin It on Pinterest

Share This