Zľava 5+ 10 % na všetky produkty? Nie je problém!

Cukrovka a Aloe Vera: Áno, či nie? Skúsenosť diabetika

Cukrovka patrí k závažným chronickým ochoreniam, na ktoré sa viaže ďalší rad problémov. Svoje o tom vie aj náš zákazník Stano. V dnešnom článku sa Stano rozhovorí o svojich skúsenostiach s Aloe Vera ako cukrovkár (diabetik).

Zdravím vás priatelia, som diabetik a chcel by som sa s vami podeliť o moje skúsenosti s Aloe Vera. Všetko začalo prvými komplikáciami súvisiacimi s cukrovkou – ťažké hojenie povrchových rán, problémy neurologického charakteru, kožné problémy, problémy s cievami a prekrvením vlásočníc v tkanivách. Lekári niekoľko rokov hľadali vhodnú liečbu, ale akosi to nebolo to pravé orechové. Rozhodol som sa sám prispieť k zlepšeniu zdravotného stavu a začal som hľadať prírodné riešenie. A vtedy som narazil na Forever Living Products.

Začal som užívať Aloe Vera GelArctic Sea (s obsahom omega 3 a 9 mastných nenasýtených kyselín a vitamínu E). Asi po 2-3 týždňoch už bolo vidieť zlepšenie zdravotného stavu! Lepšie prekrvenie ciev a vlásočníc, čo viedlo k lepšiemu hojeniu rán. Po kontrole u lekára mám aj sonograficky potvrdené zlepšenie ciev a odstránenie opuchnutia nôh. Vďaka tomu teraz môžem chodiť na menšie pešie túry do prírody, ktoré som predtým kvôli bolestiam a opuchnutiu nemohol vykonávať. Dokonca sa zlepšila aj moja fyzická aktivita natoľko, že môžem jazdiť na bicykli po horách!

Aloe s brusnicami na zápal močových ciest

Aloe Berry Nectar - For a Healthy Life

Brusnicové Aloe Vera

Veľmi som tiež trpel na zápaly močových ciest a problémy s obličkami, ktoré neboli veľmi príjemné. Lekári mi nasadili liečbu, ale tá odstránila len zápal a nijako neriešila regeneráciu orgánov. Premýšľal som teda, ako si pomôcť inou cestou. Začal som užívať rôzne preparáty a doplnky stravy pre diabetikov, vrátane produktov Forever Living. Medzi ne patril napríklad Aloe Berry Nectar.

Chcel som niečo prírodného a po porade so známymi som začal užívať Aloe Berry Nectar. Obsahuje výťažok z Aloe Vera, jablko a brusnice. Tiež sa v ňom nachádza vitamín C, ktorý je silný antioxidant. Svojim zložením pomáha zbaviť telo toxínov, pôsobí protizápalovo a regeneruje bunky v orgánoch. Pomáha tiež pri problémoch s prostatou, posilňuje imunitu, metabolické funkcie a trávenie. Úplne perfektná kombinácia, ktorú som práve potreboval. Aloe Berry Nectar som preto užíval 3x denne a postupne som pociťoval zlepšenie. Močové cesty i obličky sa začali čistiť od odpadu po zápale a antibiotikách. Pritom som pil tiež čaj Aloe Blossom Herbal Tea. Oba produkty dodnes užívam preventívne a problémy tohto charakteru sa už neopakovali.

Propolisový krém s Aloe na erysipel

Pred nejakým časom som mal kožné problémy – často sa mi vracal erysipel, ľudovo ruža. Diabetici a ľudia s oslabenou imunitou sú na toto ochorenie háklivější. Ochorenie sa mi objavovalo na predkolení vo forme tmavého fľaku – zápalu kože, opuchnutia, suchej pokožky, zvýšenej teploty a trasu. U lekára mi vždy dali antibiotiká a nejaké mastičky na potlačenie príznakov. Mastičky premastily pokožku, ale len na chvíľu. Potom bola pokožka zase suchá. Tak som sa porozhliadol po niečom prírodnom a našiel som produkt od Forever – Aloe Propolis Creme.

Zahojenie ruže - For a Healthy Life

Ako som zistil, Aloe Propolis Creme obsahuje výťažok z Aloe Vera, propolis, výťažok z kostihoja a harmančeka, vitamín A a E. Práve propolis pôsobí v kréme antibioticky. Pri poslednej ruži som teda začal krém spoločne s Aloe Vera Gelly používať a výsledky sa dostavili naozaj veľmi rýchlo. Pokožka sa na postihnutom mieste začala lepšie regenerovať, po namazaní zostala vláčna viac ako 24 hodín, bola pružnejšia a vyhladená. Krém tiež nemal žiadny dráždivý efekt a nevyvolával svrbenie a škrabanie. Navyše zmizol onedlho aj opuch.

Chcel by som touto cestou poďakovať firme Forever Living Products za výrobky, ktoré mi pomohli zlepšiť život.

Blanka Maixnerová │ For a Healthy Life

Trápi vás nejaký zdravotný problém, s ktorým potrebujete pomôcť?

Spýtajte sa na všetko, čo vás zaujíma.

Ďalšie skvelé čítanie

Príbeh Aleny a jej maminky: Aloe Vera na problémy s cirkuláciou krvi

Príbeh Aleny a jej maminky: Aloe Vera na problémy s cirkuláciou krvi

Aloe Vera je už dlhú dobu známe pre svoje pozitívne účinky na organizmus a nedávno nám to opäť potvrdila jedna z našich zákazníčok. Pani Alena nám opísala veľmi nepríjemnú situáciu, kedy jej mamička spadla a následkom toho jej začali hrozitánsky černieť dolné končatiny. Našťastie situáciu zachránili blahodarné látky z ľaliovitej rastliny podobnej kaktusu menom Aloe Vera.

Imunita u detí. Ako ju posilniť prírodnou cestou

Imunita u detí. Ako ju posilniť prírodnou cestou

Majú vaše deti opakujúce sa zápaly uší, sú často choré alebo sa u nich s pravidelnosťou objavujú iné zdravotné problémy? Možno je potrebné zvýšiť odolnosť ich organizmu a doplniť detskému telíčku chýbajúce vitamíny a minerály, ktoré mu pomôžu bojovať proti vírusom a baktériám.

Poradenstvo zdarma

Ak potrebujete poradiť s nejakým problémom či chorobou, rady vám pomôžeme. Spoločne určite nájdeme to najlepšie, čo si vaše telo i duša zaslúži.

Zostavenie prírodného balíčka na mieru

Každému, kto chce byť zdravý a plný životnej energie, zostavíme balík prírodných doplnkov a drogérie na mieru. Stačí nám len napísať.

Zistite, ako ste na tom po zdravotnej stránke

Využite naše zariadenie na zmeranie Vášho aktuálneho zdravotného stavu.

Pin It on Pinterest

Share This