Zľava 5+ 10 % na všetky produkty? Nie je problém!

Cukrovka a Aloe Vera: Áno, či nie? Skúsenosť diabetika

Cukrovka patrí k závažným chronickým ochoreniam, na ktoré sa viaže ďalší rad problémov. Svoje o tom vie aj náš zákazník Stano. V dnešnom článku sa Stano rozhovorí o svojich skúsenostiach s Aloe Vera ako cukrovkár (diabetik).

Zdravím vás priatelia, som diabetik a chcel by som sa s vami podeliť o moje skúsenosti s Aloe Vera. Všetko začalo prvými komplikáciami súvisiacimi s cukrovkou – ťažké hojenie povrchových rán, problémy neurologického charakteru, kožné problémy, problémy s cievami a prekrvením vlásočníc v tkanivách. Lekári niekoľko rokov hľadali vhodnú liečbu, ale akosi to nebolo to pravé orechové. Rozhodol som sa sám prispieť k zlepšeniu zdravotného stavu a začal som hľadať prírodné riešenie. A vtedy som narazil na Forever Living Products.

Začal som užívať Aloe Vera Gel a Arctic Sea (s obsahom omega 3 a 9 mastných nenasýtených kyselín a vitamínu E). Asi po 2-3 týždňoch už bolo vidieť zlepšenie zdravotného stavu! Lepšie prekrvenie ciev a vlásočníc, čo viedlo k lepšiemu hojeniu rán. Po kontrole u lekára mám aj sonograficky potvrdené zlepšenie ciev a odstránenie opuchnutia nôh. Vďaka tomu teraz môžem chodiť na menšie pešie túry do prírody, ktoré som predtým kvôli bolestiam a opuchnutiu nemohol vykonávať. Dokonca sa zlepšila aj moja fyzická aktivita natoľko, že môžem jazdiť na bicykli po horách!

Aloe s brusnicami na zápal močových ciest

Aloe Berry Nectar - For a Healthy Life

Brusnicové Aloe Vera

Veľmi som tiež trpel na zápaly močových ciest a problémy s obličkami, ktoré neboli veľmi príjemné. Lekári mi nasadili liečbu, ale tá odstránila len zápal a nijako neriešila regeneráciu orgánov. Premýšľal som teda, ako si pomôcť inou cestou. Začal som užívať rôzne preparáty a doplnky stravy pre diabetikov, vrátane produktov Forever Living. Medzi ne patril napríklad Aloe Berry Nectar.

Chcel som niečo prírodného a po porade so známymi som začal užívať Aloe Berry Nectar. Obsahuje výťažok z Aloe Vera, jablko a brusnice. Tiež sa v ňom nachádza vitamín C, ktorý je silný antioxidant. Svojim zložením pomáha zbaviť telo toxínov, pôsobí protizápalovo a regeneruje bunky v orgánoch. Pomáha tiež pri problémoch s prostatou, posilňuje imunitu, metabolické funkcie a trávenie. Úplne perfektná kombinácia, ktorú som práve potreboval. Aloe Berry Nectar som preto užíval 3x denne a postupne som pociťoval zlepšenie. Močové cesty i obličky sa začali čistiť od odpadu po zápale a antibiotikách. Pritom som pil tiež čaj Aloe Blossom Herbal Tea. Oba produkty dodnes užívam preventívne a problémy tohto charakteru sa už neopakovali.

Propolisový krém s Aloe na erysipel

Pred nejakým časom som mal kožné problémy – často sa mi vracal erysipel, ľudovo ruža. Diabetici a ľudia s oslabenou imunitou sú na toto ochorenie háklivější. Ochorenie sa mi objavovalo na predkolení vo forme tmavého fľaku – zápalu kože, opuchnutia, suchej pokožky, zvýšenej teploty a trasu. U lekára mi vždy dali antibiotiká a nejaké mastičky na potlačenie príznakov. Mastičky premastily pokožku, ale len na chvíľu. Potom bola pokožka zase suchá. Tak som sa porozhliadol po niečom prírodnom a našiel som produkt od Forever – Aloe Propolis Creme.

Zahojenie ruže - For a Healthy Life

Ako som zistil, Aloe Propolis Creme obsahuje výťažok z Aloe Vera, propolis, výťažok z kostihoja a harmančeka, vitamín A a E. Práve propolis pôsobí v kréme antibioticky. Pri poslednej ruži som teda začal krém spoločne s Aloe Vera Gelly používať a výsledky sa dostavili naozaj veľmi rýchlo. Pokožka sa na postihnutom mieste začala lepšie regenerovať, po namazaní zostala vláčna viac ako 24 hodín, bola pružnejšia a vyhladená. Krém tiež nemal žiadny dráždivý efekt a nevyvolával svrbenie a škrabanie. Navyše zmizol onedlho aj opuch.

Chcel by som touto cestou poďakovať firme Forever Living Products za výrobky, ktoré mi pomohli zlepšiť život.

Ďalšie skvelé čítanie

Ako zmierniť alergiu pomocou prírodných prípravkov?

Ako zmierniť alergiu pomocou prírodných prípravkov?

Nie je to tak dávno, čo nám do schránky pristála správa od našej zákazníčky. Ďakovala nám za výrobky a zmienila, že sa práve vrátila z testov z alergiológie s negatívnymi výsledkami. Veľmi nás to potešilo a zároveň nás napadlo sa o téme „ako prírodnou cestou na alergie“ trochu viac rozpísať – pre prípad, že by niekto ďalší z našich čitateľov tiež trpel alergiou a rád by ju prírodnou cestou skrotil.

Menopauza a prírodné prípravky: Ako ukočírovať hormonálne výkyvy?

Menopauza a prírodné prípravky: Ako ukočírovať hormonálne výkyvy?

Nie je to tak dávno, čo som sledovala prednášky o menopauze od môjho známeho gynekológa a hovorila si „mňa sa to predsa netýka“. Vek ale nezastavíme a jedného krásneho dňa dorazila menopauza aj ku mne. Navyše mi k tomu doktor odporučil aj kyretáž (čistenie maternice). Ja som, ale na žiadny zákrok ísť nechcela a povedala som si, že to musí ísť aj inak.

10 účinných tipov proti vírusom

10 účinných tipov proti vírusom

Vyčíňa okolo vás nejaké vírusové ochorenie (napríklad chrípka) a premýšľate, ako sa čo najlepšie ochrániť? Spísali sme pre vás 10 účinných tipov, ktoré vám pomôžu udržať si svoje zdravie a vďaka ktorým sa vám vírusy vyhnú oblúkom.

Poradenstvo zdarma

Ak potrebujete poradiť s nejakým problémom či chorobou, rady vám pomôžeme. Spoločne určite nájdeme to najlepšie, čo si vaše telo i duša zaslúži.

Zostavenie prírodného balíčka na mieru

Každému, kto chce byť zdravý a plný životnej energie, zostavíme balík prírodných doplnkov a drogérie na mieru. Stačí nám len napísať.

Pin It on Pinterest

Share This