Cukrovka a Aloe Vera: Áno, či nie? Skúsenosť diabetika

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 5,00
Loading...

Cukrovka patrí k závažným chronickým ochoreniam, na ktoré sa viaže ďalší rad problémov. Svoje o tom vie aj náš zákazník Stano. V dnešnom článku sa Stano rozhovorí o svojich skúsenostiach s Aloe Vera ako cukrovkár (diabetik).

Zdravím vás priatelia, som diabetik a chcel by som sa s vami podeliť o moje skúsenosti s Aloe Vera. Všetko začalo prvými komplikáciami súvisiacimi s cukrovkou – ťažké hojenie povrchových rán, problémy neurologického charakteru, kožné problémy, problémy s cievami a prekrvením vlásočníc v tkanivách. Lekári niekoľko rokov hľadali vhodnú liečbu, ale akosi to nebolo to pravé orechové. Rozhodol som sa sám prispieť k zlepšeniu zdravotného stavu a začal som hľadať prírodné riešenie. A vtedy som narazil na Forever Living Products.

Začal som užívať Aloe Vera GelArctic Sea (s obsahom omega 3 a 9 mastných nenasýtených kyselín a vitamínu E). Asi po 2-3 týždňoch už bolo vidieť zlepšenie zdravotného stavu! Lepšie prekrvenie ciev a vlásočníc, čo viedlo k lepšiemu hojeniu rán. Po kontrole u lekára mám aj sonograficky potvrdené zlepšenie ciev a odstránenie opuchnutia nôh. Vďaka tomu teraz môžem chodiť na menšie pešie túry do prírody, ktoré som predtým kvôli bolestiam a opuchnutiu nemohol vykonávať. Dokonca sa zlepšila aj moja fyzická aktivita natoľko, že môžem jazdiť na bicykli po horách!

Aloe s brusnicami na zápal močových ciest

Aloe Berry Nectar - For a Healthy Life

Brusnicové Aloe Vera

Veľmi som tiež trpel na zápaly močových ciest a problémy s obličkami, ktoré neboli veľmi príjemné. Lekári mi nasadili liečbu, ale tá odstránila len zápal a nijako neriešila regeneráciu orgánov. Premýšľal som teda, ako si pomôcť inou cestou. Začal som užívať rôzne preparáty a doplnky stravy pre diabetikov, vrátane produktov Forever Living. Medzi ne patril napríklad Aloe Berry Nectar.

Chcel som niečo prírodného a po porade so známymi som začal užívať Aloe Berry Nectar. Obsahuje výťažok z Aloe Vera, jablko a brusnice. Tiež sa v ňom nachádza vitamín C, ktorý je silný antioxidant. Svojim zložením pomáha zbaviť telo toxínov, pôsobí protizápalovo a regeneruje bunky v orgánoch. Pomáha tiež pri problémoch s prostatou, posilňuje imunitu, metabolické funkcie a trávenie. Úplne perfektná kombinácia, ktorú som práve potreboval. Aloe Berry Nectar som preto užíval 3x denne a postupne som pociťoval zlepšenie. Močové cesty i obličky sa začali čistiť od odpadu po zápale a antibiotikách. Pritom som pil tiež čaj Aloe Blossom Herbal Tea. Oba produkty dodnes užívam preventívne a problémy tohto charakteru sa už neopakovali.

Propolisový krém s Aloe na erysipel

Pred nejakým časom som mal kožné problémy – často sa mi vracal erysipel, ľudovo ruža. Diabetici a ľudia s oslabenou imunitou sú na toto ochorenie háklivější. Ochorenie sa mi objavovalo na predkolení vo forme tmavého fľaku – zápalu kože, opuchnutia, suchej pokožky, zvýšenej teploty a trasu. U lekára mi vždy dali antibiotiká a nejaké mastičky na potlačenie príznakov. Mastičky premastily pokožku, ale len na chvíľu. Potom bola pokožka zase suchá. Tak som sa porozhliadol po niečom prírodnom a našiel som produkt od Forever – Aloe Propolis Creme.

Zahojenie ruže - For a Healthy Life

Ako som zistil, Aloe Propolis Creme obsahuje výťažok z Aloe Vera, propolis, výťažok z kostihoja a harmančeka, vitamín A a E. Práve propolis pôsobí v kréme antibioticky. Pri poslednej ruži som teda začal krém spoločne s Aloe Vera Gelly používať a výsledky sa dostavili naozaj veľmi rýchlo. Pokožka sa na postihnutom mieste začala lepšie regenerovať, po namazaní zostala vláčna viac ako 24 hodín, bola pružnejšia a vyhladená. Krém tiež nemal žiadny dráždivý efekt a nevyvolával svrbenie a škrabanie. Navyše zmizol onedlho aj opuch.

Chcel by som touto cestou poďakovať firme Forever Living Products za výrobky, ktoré mi pomohli zlepšiť život.

Ďalšie skvelé čítanie

Vyskúšali sme: Chudnúcu detoxikačnú kúru. Aké boli výsledky?

Vyskúšali sme: Chudnúcu detoxikačnú kúru. Aké boli výsledky?

Každý rok si po vianočných sviatkoch dávam pauzu od všetkého: koláčov, šalátov a ďalších sviatočných nerestí. Tento rok som začala trochu neskôr, ale na poriadne prečistenie tela nie je nikdy neskoro. Kúpila som si teda Forever deväťdňovú detoxikačnú kúru C9, ktorá sľubuje nielen prečistenie, ale zároveň reguláciu váhy. Aj napriek tomu, že som chudnúť nepotrebovala, bola som zvedavá, ako sa to prejaví na mojich proporciách.

preèítajte si viac
Recenzia zákazníka: Kĺbová výživa Forever. Aké boli výsledky?

Recenzia zákazníka: Kĺbová výživa Forever. Aké boli výsledky?

Prinášame vám príbeh nášho zákazníka, ktorý sa dlhú dobu stretával s bolesťami kĺbov. Pred cca 20 rokmi si poškodil koleno pri futbale. Odvtedy vyskúšal najrôznejšie prípravky a výživové doplnky, dokonca aj našu kĺbovú výživu Forever. Prečítajte si, ako prebiehala jeho cesta k bezbolestnému pohybu a čo mu naozaj pomohlo.

preèítajte si viac

Poradenstvo zdarma

Ak potrebujete poradiť s nejakým problémom či chorobou, rady vám pomôžeme. Spoločne určite nájdeme to najlepšie, čo si vaše telo i duša zaslúži.

Zostavenie prírodného balíčka na mieru

Každému, kto chce byť zdravý a plný životnej energie, zostavíme balík prírodných doplnkov a drogérie na mieru. Stačí nám len napísať.

For a Healthy Life

Prírodnou cestou k zdravému životu

 

 

Certifikáty kvality, ktoré získala firma Forever Living Products: Cruelty Free Halal International Aloe Science Council Kosher Vegan

Výsledky sa môžu u každého klienta individuálne líšiť. Produkty nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

© 2019 For a Healthy Life

Získajte viac informácií

Získajte viac informácií

 

Získajte 1× týždenne newsletter nabitý informáciami a novinkami z oblasti zdravého životného štýlu.

Ďakujeme za prihlásenie! Skontrolujte prosím, svoju e-mailovú schránku a potvrďte prihlásenie cez zaslaný odkaz.

Pin It on Pinterest

Share This