Zľava 5+ 10 % na všetky produkty? Nie je problém!

Kŕčové žily a nedostatok vitamínu D: čo pomohlo našej zákazníčke?

Sme veľmi radi, keď vám naše rady pomáhajú a pretože vieme, že so zdravotnými problémami bojuje viac z vás, rozhodli sme sa podeliť o nedávnu skúsenosť našej zákazníčky. Trebárs v nej nájdete inšpiráciu.

Mala som hodnotu vitamínu D len 9!

Touto cestou by som sa s vami rada podelila o skúsenosti, ktoré som získala pri používaní výrobkov Forever a ktoré mi pomohli s mojimi zdravotnými problémami. Mala som veľké problémy s vitamínom D. Podľa krvného vyšetrenia som mala hodnotu 9, čo je veľmi málo.

Pozn.
Normálna hladina vitamínu D v krvi by mala dosahovať 30 – 60 ng/ml (75 – 150 nmol/l). Hodnota pod 30 ng/ml (75 nmol/l) sa berie ako nedostatok a hladina pod 12 ng/ml (30 nmol/l) ako silný nedostatok. Čo to pre ľudský organizmus znamená? Vitamín D má vplyv na funkciu väčšiny ľudských buniek a jeho deficit sa podieľa na vzniku vážnych chorôb a úrazov – kardiovaskulárne ochorie, diabetes, osteoporóza, oslabenie svalov a kostí, zníženie elasticity tepien a pod.

Rovnako tak som mala problémy s kŕčovými žilami a vyprázdňovaním. Nič príjemné. Ak niekto zažil podobné problémy, vie, o čom hovorím. Tri mesiace som užívala kombináciu výrobkov, ktoré mi poradila pani Maixnerová z Forheli.com, za čo jej chcem poďakovať. Predtým som kupovala vitamíny z lekárne, ale nikdy to nebolo ono. Nikdy som nedosiahla také výsledky ako s produktmi Forever.

A čo mi nakoniec pomohlo?

Arctic Sea – Omega 3 a omega 6 mastné nenasýtené kyseliny s vitamínom E
Forever Daily – Zmes 55 živín, minerálov a vitamínov
Bee Pollen – Včelí peľ s materskou kašičkou
Aloe Berry Nectar – Aloe vera obohatené o brusnice, jablká a vitamín C
Aloe Peaches – Aloe vera s extraktom z broskýň, s vápnikom a vitamínom C

Vitamín D mi stúpol na hodnotu 22

Forever Daily mal na mňa doslova blahodarné účinky. Pomohol mi s nedostatkom vitamínov a moje nechty, ktoré boli naozaj škaredé, sú dnes krásne a nelámu sa. Hladina vitamínu D v krvi mi stúpla na hodnotu 22! A rovnako tak je na tom oveľa lepšie aj moja imunita. S ňou mali problém aj moje deti. Od tej doby, čo užívajú Forever Kids je to oveľa lepšie a nie sú tak často choré.

Bee Pollen bol zase ako stvorený na moje problémy s vyprázdňovaním. Moje trávenie sa veľmi zlepšilo a je teraz pravidelné. Vďaka Arctic Sea sa mi tiež zlepšili kŕčové žily. Nehovorím, že som sa z nich vyliečila, ale zmenšili sa, nie sú už tak bolestivé a zmizli aj opuchy.

Na všetky produkty Forever už nedám dopustiť a zostanem im verná.

PRIHLÁSTE SA NA WEBINÁR

Využitie prírodných produktov v gynekologickej praxi

13. 5. 2021 o 18:00

Veľa klientok sa nás pýta na naše skúsenosti s možnosťou otehotnenia. Keďže máme aj veľa klientok v menopauzálnom veku, rozhodli sme sa tieto témy zakomponovať do nášho Forever vysielania. Odborné poradenstvo nám prisľúbil gynekológ MUDr. Trizma, ktorý má skúsenosti s Forever výrobkami v praxi už 20 rokov.

V priebehu vysielania budeme odpovedať aj na vaše otázky.


  Ďalšie skvelé čítanie

  Ako zmierniť alergiu pomocou prírodných prípravkov?

  Ako zmierniť alergiu pomocou prírodných prípravkov?

  Nie je to tak dávno, čo nám do schránky pristála správa od našej zákazníčky. Ďakovala nám za výrobky a zmienila, že sa práve vrátila z testov z alergiológie s negatívnymi výsledkami. Veľmi nás to potešilo a zároveň nás napadlo sa o téme „ako prírodnou cestou na alergie“ trochu viac rozpísať – pre prípad, že by niekto ďalší z našich čitateľov tiež trpel alergiou a rád by ju prírodnou cestou skrotil.

  Menopauza a prírodné prípravky: Ako ukočírovať hormonálne výkyvy?

  Menopauza a prírodné prípravky: Ako ukočírovať hormonálne výkyvy?

  Nie je to tak dávno, čo som sledovala prednášky o menopauze od môjho známeho gynekológa a hovorila si „mňa sa to predsa netýka“. Vek ale nezastavíme a jedného krásneho dňa dorazila menopauza aj ku mne. Navyše mi k tomu doktor odporučil aj kyretáž (čistenie maternice). Ja som, ale na žiadny zákrok ísť nechcela a povedala som si, že to musí ísť aj inak.

  10 účinných tipov proti vírusom

  10 účinných tipov proti vírusom

  Vyčíňa okolo vás nejaké vírusové ochorenie (napríklad chrípka) a premýšľate, ako sa čo najlepšie ochrániť? Spísali sme pre vás 10 účinných tipov, ktoré vám pomôžu udržať si svoje zdravie a vďaka ktorým sa vám vírusy vyhnú oblúkom.

  Poradenstvo zdarma

  Ak potrebujete poradiť s nejakým problémom či chorobou, rady vám pomôžeme. Spoločne určite nájdeme to najlepšie, čo si vaše telo i duša zaslúži.

  Zostavenie prírodného balíčka na mieru

  Každému, kto chce byť zdravý a plný životnej energie, zostavíme balík prírodných doplnkov a drogérie na mieru. Stačí nám len napísať.

  Pin It on Pinterest

  Share This