Zľava 5+ 10 % na všetky produkty? Nie je problém!

Kŕčové žily a nedostatok vitamínu D: čo pomohlo našej zákazníčke?

Sme veľmi radi, keď vám naše rady pomáhajú a pretože vieme, že so zdravotnými problémami bojuje viac z vás, rozhodli sme sa podeliť o nedávnu skúsenosť našej zákazníčky. Trebárs v nej nájdete inšpiráciu.

Mala som hodnotu vitamínu D len 9!

Touto cestou by som sa s vami rada podelila o skúsenosti, ktoré som získala pri používaní výrobkov Forever a ktoré mi pomohli s mojimi zdravotnými problémami. Mala som veľké problémy s vitamínom D. Podľa krvného vyšetrenia som mala hodnotu 9, čo je veľmi málo.

Pozn.
Normálna hladina vitamínu D v krvi by mala dosahovať 30 – 60 ng/ml (75 – 150 nmol/l). Hodnota pod 30 ng/ml (75 nmol/l) sa berie ako nedostatok a hladina pod 12 ng/ml (30 nmol/l) ako silný nedostatok. Čo to pre ľudský organizmus znamená? Vitamín D má vplyv na funkciu väčšiny ľudských buniek a jeho deficit sa podieľa na vzniku vážnych chorôb a úrazov – kardiovaskulárne ochorie, diabetes, osteoporóza, oslabenie svalov a kostí, zníženie elasticity tepien a pod.

Rovnako tak som mala problémy s kŕčovými žilami a vyprázdňovaním. Nič príjemné. Ak niekto zažil podobné problémy, vie, o čom hovorím. Tri mesiace som užívala kombináciu výrobkov, ktoré mi poradila pani Maixnerová z Forheli.com, za čo jej chcem poďakovať. Predtým som kupovala vitamíny z lekárne, ale nikdy to nebolo ono. Nikdy som nedosiahla také výsledky ako s produktmi Forever.

A čo mi nakoniec pomohlo?

Arctic Sea – Omega 3 a omega 6 mastné nenasýtené kyseliny s vitamínom E
Forever Daily – Zmes 55 živín, minerálov a vitamínov
Bee Pollen – Včelí peľ s materskou kašičkou
Aloe Berry Nectar – Aloe vera obohatené o brusnice, jablká a vitamín C
Aloe Peaches – Aloe vera s extraktom z broskýň, s vápnikom a vitamínom C

Vitamín D mi stúpol na hodnotu 22

Forever Daily mal na mňa doslova blahodarné účinky. Pomohol mi s nedostatkom vitamínov a moje nechty, ktoré boli naozaj škaredé, sú dnes krásne a nelámu sa. Hladina vitamínu D v krvi mi stúpla na hodnotu 22! A rovnako tak je na tom oveľa lepšie aj moja imunita. S ňou mali problém aj moje deti. Od tej doby, čo užívajú Forever Kids je to oveľa lepšie a nie sú tak často choré.

Bee Pollen bol zase ako stvorený na moje problémy s vyprázdňovaním. Moje trávenie sa veľmi zlepšilo a je teraz pravidelné. Vďaka Arctic Sea sa mi tiež zlepšili kŕčové žily. Nehovorím, že som sa z nich vyliečila, ale zmenšili sa, nie sú už tak bolestivé a zmizli aj opuchy.

Na všetky produkty Forever už nedám dopustiť a zostanem im verná.

Blanka Maixnerová │ For a Healthy Life

Trápi vás nejaký zdravotný problém, s ktorým potrebujete pomôcť?

Spýtajte sa na všetko, čo vás zaujíma.

Ďalšie skvelé čítanie

Príbeh Aleny a jej maminky: Aloe Vera na problémy s cirkuláciou krvi

Príbeh Aleny a jej maminky: Aloe Vera na problémy s cirkuláciou krvi

Aloe Vera je už dlhú dobu známe pre svoje pozitívne účinky na organizmus a nedávno nám to opäť potvrdila jedna z našich zákazníčok. Pani Alena nám opísala veľmi nepríjemnú situáciu, kedy jej mamička spadla a následkom toho jej začali hrozitánsky černieť dolné končatiny. Našťastie situáciu zachránili blahodarné látky z ľaliovitej rastliny podobnej kaktusu menom Aloe Vera.

Imunita u detí. Ako ju posilniť prírodnou cestou

Imunita u detí. Ako ju posilniť prírodnou cestou

Majú vaše deti opakujúce sa zápaly uší, sú často choré alebo sa u nich s pravidelnosťou objavujú iné zdravotné problémy? Možno je potrebné zvýšiť odolnosť ich organizmu a doplniť detskému telíčku chýbajúce vitamíny a minerály, ktoré mu pomôžu bojovať proti vírusom a baktériám.

Poradenstvo zdarma

Ak potrebujete poradiť s nejakým problémom či chorobou, rady vám pomôžeme. Spoločne určite nájdeme to najlepšie, čo si vaše telo i duša zaslúži.

Zostavenie prírodného balíčka na mieru

Každému, kto chce byť zdravý a plný životnej energie, zostavíme balík prírodných doplnkov a drogérie na mieru. Stačí nám len napísať.

Zistite, ako ste na tom po zdravotnej stránke

Využite naše zariadenie na zmeranie Vášho aktuálneho zdravotného stavu.

Pin It on Pinterest

Share This