Zľava 5+ 10 % na všetky produkty? Nie je problém!

Maska na tvár, ktorá naozaj čistí? Vieme, ktorá to je!

Keď sa k nám dostala maska na tvár – Mask Powder od Forever – boli sme z nej nadšené. Po vyskúšaní nespočetne veľa prípravkov, ktoré mali odstrániť čierne bodky, sme k nej pristupovali skepticky. Našťastie ale hneď predčila naše očakávania a stala sa jasným favoritom v starostlivosti o problematickú pleť a číslom jedna medzi maskami na odstránenie čiernych bodiek. Hneď sme ju preto poslali na ďalšie testovanie známym a našim zákazníkom a nedočkavo čakali na ich reakcie.
Moje póry boli dokonale zbavené nečistôt
Takto zneli slová našej zákazníčky: “Bola som veľmi milo prekvapená až šokovaná, keď som si dala dole masku a videla som, čo to spravilo s mojou pleťou. Moje póry boli dokonale zbavené nečistôt a výplní – to všetko bolo na maske.” Maska okrem vyčistenia aj tých najmenších otvorených pórov vie tiež:
 • zmenšiť póry,
 • odstrániť nedokonalosti pleti,
 • vyhladiť pokožku,
 • zjednotiť tón a zosvetliť zafarbenie.
Takýto efekt som ešte nikdy nevidela ani u kozmetičky nezažila. Moja pleť sa úplne rozžiarila a na dotyk ostala jemná a hebká. Túto masku Mask Powder od Forever vrelo odporúčam každej žene, ale i mužom.” A my ju odporúčame tiež, aspoň na skúšku wink.

Mask Powder: informácie o produkte

Maska na vyčistenie pleti od Forever je špecifická v tom, že nie je predpripravená. Než si ju teda nanesiete na tvár, zahráte si na malého chemika. O to je ale aplikácia väčší zážitok.
 1. Najskôr očistíte pokožku pomocou jemného gélu Sonya Refreshing Gel Cleanser. Na navlhčené prsty nanesiete Cleanser a krúživými pohybmi zapracujete do pleti. Vytvorí sa jemná pena, ktorú potom zmyjete čistou vodou alebo tampónmi.
 2. Na čistú pleť nanesiete silnú vrstvu gélu Aloe Vera Gelly, vďaka ktorému pokožka krásne zmäkne. Necháte pôsobiť 10 minút, a potom prebytky odstránite vodou.
 3. Štetcom/lyžičkou zmiešate prášok Powder Mask a tekutinu Aloe Activator do krémovej jednoliatej hmoty. Dajte si pozor, aby hmota nebola príliš hustá, alebo naopak riedka – maska by nemala taký efekt.
 4. Masku nanesiete štetcom na tvár. Odporúčame rýchlo, aby vám v priebehu neuschla.
 5. Na pleť potom nanesiete látkovú masku, ktorú starostlivo vyhladíte. Náš tip: Najskôr vystrihnite oblasť očí a úst a nastrihnite časť od nosa po oči (na tieto miesta potom priložíte zvyšky látok z očí).
 6. Potom aplikujete priamo na látkovú masku druhú vrstvu hmoty.
 7. Takto necháte pôsobiť 45-60 minút, kým maska úplne neuschne.
 8. Potom prichádza na rad tá veselšia časť – zlupovanie masky. Aspoň my si ju vždy užívame. Odlupovať masku začnite od spodnej časti tváre smerom nahor. Postupujte pomaly a opatrne. Rýchlym strhnutím si môžete vytrhať chĺpky aj kožu na tvári!
 9. Zvyšky masky odstránite navlhčeným tampónom.
 10. Na čistú pleť nanesiete Balancing Toner alebo Aloe First.
 11. Na záver vmasírujete Sonya Soothing Gel Moisturizer a je to! Vaša pleť bude perfektne oddýchnutá, vyhladená a čistá.
Pokiaľ máte záujem tiež vyskúšať tento malý kozmetický zázrak, nebojte sa na nás obrátiť. Radi vám pripravíme balíček (zasielame aj vzorku).

Ďalšie skvelé čítanie

Tipy na 6 darov prírody: Aj bez chémie v lekárničke sa dá prežiť

Tipy na 6 darov prírody: Aj bez chémie v lekárničke sa dá prežiť

Pár rokov späť aj naša rodina patrila k tej klasickej, konzumnej domácnosti. Doma sme mali plnú krabičku najrôznejšie liekov a prípravkov z lekární. Keď niekto ochorel, prichádzalo dlhé hľadanie a prečítania letáčikov, či je to ten správny liek na tú správnu chorobu. Paradoxne sme koľkokrát zistili, že je nám tá zásoba k ničomu a museli sme ísť k doktorovi či do lekárne. Zase a znovu. Dnes máme lekárničku plnú prírodných doplnkov.

Aloe Vera proti akné: Ako sa mi podarilo zamávať s pupienkami

Aloe Vera proti akné: Ako sa mi podarilo zamávať s pupienkami

Krásna a zdravá pleť bez akné, čiernych bodiek a vrások je snom každej ženy. Ale keď máte šťastie ako ja a je vaša pleť citlivá aj na zmenu vody, máte problém. A keď ste navyše jednou z tých, čo si pupienky a čierne bodky rada vytláča (áno, som jednou z nich), máte dvojnásobný problém. Niekoľko rokov ma trápilo nepekné akné. Skúšala som všeličo a skoro žiadna zmena. A potom som narazila na prírodnú kozmetiku s Aloe Vera a môj svet sa zmenil.

Poradenstvo zdarma

Ak potrebujete poradiť s nejakým problémom či chorobou, rady vám pomôžeme. Spoločne určite nájdeme to najlepšie, čo si vaše telo i duša zaslúži.

Zostavenie prírodného balíčka na mieru

Každému, kto chce byť zdravý a plný životnej energie, zostavíme balík prírodných doplnkov a drogérie na mieru. Stačí nám len napísať.

Pin It on Pinterest

Share This