Zľava 5+ 10 % na všetky produkty? Nie je problém!

Menopauza a prírodné prípravky: Ako ukočírovať hormonálne výkyvy?

Nie je to tak dávno, čo som sledovala prednášky o menopauze od môjho známeho gynekológa a hovorila si „mňa sa to predsa netýka“. Vek ale nezastavíme a jedného krásneho dňa dorazila menopauza aj ku mne. Navyše mi k tomu doktor odporučil aj kyretáž (čistenie maternice). Ja som, ale na žiadny zákrok ísť nechcela a povedala som si, že to musí ísť aj inak.

Ako mi menopauza vtrhla do života

Občasné návaly, kedy mi tiekol pot z čela aj po chrbte v kombinácii s vynechávaním menštruácie boli nepríjemné. Oveľa horšie ale bolo, keď už sa menštruácia dostavila. Pripadalo mi, že som sa premenila vo vodovodnú batériu – tak silné to krvácanie bolo. Mala som červené oblečenie a raz dokonca aj sedačku v aute. Nemohla som skoro nikam ísť, a to ani na túru, bicykel, lyže alebo skialpky, čo mi vadilo zo všetkého najviac.

Lekár mi povedal, že je to dosť nebezpečné a mala by som ísť na kyretáž. Mojím kamarátkam, čo na zákroku už boli, sa ale problémy vrátili a niektoré dokonca boli na zákroku opakovane. Takže sa mi do toho ísť veľmi nechcelo.

Menopauza a prírodné preparáty

Siahla som teda znova po produktoch Forever. Užívala som Vitálny prípravok pre ženy v menopauze Vitolize for women a návaly postupne prestali. Prípravok obsahuje pestrú škálu vitamínová, minerálov a prírodných výťažkové, Vďaka ktorým pomáha ai proti ďalším problémom – osteoporóza, inkontinencia, srdcové problémy, psychická nepohoda a pod. Čo som veľmi ocenil a bola som rada, že prospieva ai v inych oblastiach.

A krvácanie? Na to mi bol odporúčaný prípravok Lycium Plus. Už po jednom balení (ktoré vydrží mesiac) sa krvácanie upravilo do normálu! Pre istotu som ale prípravok spolu s Vitolize užívala ešte ďalšie dva mesiace a asi po pol roku som išla na kontrolu.

Kontrola u lekára a výsledok prírodnej kúry

Po kontrole sa ukázalo, že maternica aj všetko ostatné je v úplnom poriadku, a to aj bez rezania, operácií a iných invazívnych zákrokov. Za seba teda všetkým ženám v tomto období odporúčam, aby vyskúšali túto kombináciu prírodných doplnkov stravy. Jedná sa o produkty na prírodnej báze a nie je čo stratiť. Buď žiadnu zmenu nepocítite, alebo vám zafungujú skvele ako mne.

Ja už beriem Forever Vitolize opakovane. K tomu ešte „zobu“ striedavo prírodné minerály Nature-Min a Forever Daily. Chcem sa cítiť fajn, byť vitálna a zdravá aj vo vyššom veku. A jedna múdrosť na záver: na kvalitnú starostlivosť nie je nikdy neskoro! Či už je vám 20, 40, alebo 50, o svoje zdravie sa môžete starať vždy 🙂

PRIHLÁSTE SA NA WEBINÁR

Využitie prírodných produktov v gynekologickej praxi

13. 5. 2021 o 18:00

Veľa klientok sa nás pýta na naše skúsenosti s možnosťou otehotnenia. Keďže máme aj veľa klientok v menopauzálnom veku, rozhodli sme sa tieto témy zakomponovať do nášho Forever vysielania. Odborné poradenstvo nám prisľúbil gynekológ MUDr. Trizma, ktorý má skúsenosti s Forever výrobkami v praxi už 20 rokov.

V priebehu vysielania budeme odpovedať aj na vaše otázky.


  Ďalšie skvelé čítanie

  Ako zmierniť alergiu pomocou prírodných prípravkov?

  Ako zmierniť alergiu pomocou prírodných prípravkov?

  Nie je to tak dávno, čo nám do schránky pristála správa od našej zákazníčky. Ďakovala nám za výrobky a zmienila, že sa práve vrátila z testov z alergiológie s negatívnymi výsledkami. Veľmi nás to potešilo a zároveň nás napadlo sa o téme „ako prírodnou cestou na alergie“ trochu viac rozpísať – pre prípad, že by niekto ďalší z našich čitateľov tiež trpel alergiou a rád by ju prírodnou cestou skrotil.

  10 účinných tipov proti vírusom

  10 účinných tipov proti vírusom

  Vyčíňa okolo vás nejaké vírusové ochorenie (napríklad chrípka) a premýšľate, ako sa čo najlepšie ochrániť? Spísali sme pre vás 10 účinných tipov, ktoré vám pomôžu udržať si svoje zdravie a vďaka ktorým sa vám vírusy vyhnú oblúkom.

  Poradenstvo zdarma

  Ak potrebujete poradiť s nejakým problémom či chorobou, rady vám pomôžeme. Spoločne určite nájdeme to najlepšie, čo si vaše telo i duša zaslúži.

  Zostavenie prírodného balíčka na mieru

  Každému, kto chce byť zdravý a plný životnej energie, zostavíme balík prírodných doplnkov a drogérie na mieru. Stačí nám len napísať.

  Pin It on Pinterest

  Share This