Okamžitá zľava 15 % na všetky produkty? Nie je problém!

Menopauza a prírodné prípravky: Ako ukočírovať hormonálne výkyvy?

Nie je to tak dávno, čo som sledovala prednášky o menopauze od môjho známeho gynekológa a hovorila si „mňa sa to predsa netýka“. Vek ale nezastavíme a jedného krásneho dňa dorazila menopauza aj ku mne. Navyše mi k tomu doktor odporučil aj kyretáž (čistenie maternice). Ja som, ale na žiadny zákrok ísť nechcela a povedala som si, že to musí ísť aj inak.

Ako mi menopauza vtrhla do života

Občasné návaly, kedy mi tiekol pot z čela aj po chrbte v kombinácii s vynechávaním menštruácie boli nepríjemné. Oveľa horšie ale bolo, keď už sa menštruácia dostavila. Pripadalo mi, že som sa premenila vo vodovodnú batériu  –  tak silné to krvácanie bolo. Mala som červené oblečenie a raz dokonca aj sedačku v aute. Nemohla som skoro nikam ísť, a to ani na túru, bicykel, lyže alebo skialpky, čo mi vadilo zo všetkého najviac.

Lekár mi povedal, že je to dosť nebezpečné a mala by som ísť na kyretáž. Mojím kamarátkam, čo na zákroku už boli, sa ale problémy vrátili a niektoré dokonca boli na zákroku opakovane. Takže sa mi do toho ísť veľmi nechcelo.

Menopauza a prírodné preparáty

Siahla som teda znova po produktoch Forever. Užívala som Vitálny prípravok pre ženy v menopauze Vitolize for womennávaly postupne prestali. Prípravok obsahuje pestrú škálu vitamínová, minerálov a prírodných výťažkové, Vďaka ktorým pomáha ai proti ďalším problémom – osteoporóza, inkontinencia, srdcové problémy, psychická nepohoda a pod. Čo som veľmi ocenil a bola som rada, že prospieva ai v inych oblastiach.

A krvácanie? Na to mi bol odporúčaný prípravok Lycium Plus. Už po jednom balení (ktoré vydrží mesiac) sa krvácanie upravilo do normálu! Pre istotu som ale prípravok spolu s Vitolize užívala ešte ďalšie dva mesiace a asi po pol roku som išla na kontrolu.

Kontrola u lekára a výsledok prírodnej kúry

Po kontrole sa ukázalo, že maternica aj všetko ostatné je v úplnom poriadku, a to aj bez rezania, operácií a iných invazívnych zákrokov. Za seba teda všetkým ženám v tomto období odporúčam, aby vyskúšali túto kombináciu prírodných doplnkov stravy. Jedná sa o produkty na prírodnej báze a nie je čo stratiť. Buď žiadnu zmenu nepocítite, alebo vám zafungujú skvele ako mne.

Ja už beriem Forever Vitolize opakovane. K tomu ešte „zobu“ striedavo prírodné minerály Nature-MinForever Daily. Chcem sa cítiť fajn, byť vitálna a zdravá aj vo vyššom veku. A jedna múdrosť na záver: na kvalitnú starostlivosť nie je nikdy neskoro! Či už je vám 20, 40, alebo 50, o svoje zdravie sa môžete starať vždy 🙂

Ďalšie skvelé čítanie

10 účinných tipov proti vírusom

10 účinných tipov proti vírusom

Vyčíňa okolo vás nejaké vírusové ochorenie (napríklad chrípka) a premýšľate, ako sa čo najlepšie ochrániť? Spísali sme pre vás 10 účinných tipov, ktoré vám pomôžu udržať si svoje zdravie a vďaka ktorým sa vám vírusy vyhnú oblúkom.

Tipy na 6 darov prírody: Aj bez chémie v lekárničke sa dá prežiť

Tipy na 6 darov prírody: Aj bez chémie v lekárničke sa dá prežiť

Pár rokov späť aj naša rodina patrila k tej klasickej, konzumnej domácnosti. Doma sme mali plnú krabičku najrôznejšie liekov a prípravkov z lekární. Keď niekto ochorel, prichádzalo dlhé hľadanie a prečítania letáčikov, či je to ten správny liek na tú správnu chorobu. Paradoxne sme koľkokrát zistili, že je nám tá zásoba k ničomu a museli sme ísť k doktorovi či do lekárne. Zase a znovu. Dnes máme lekárničku plnú prírodných doplnkov.

Poradenstvo zdarma

Ak potrebujete poradiť s nejakým problémom či chorobou, rady vám pomôžeme. Spoločne určite nájdeme to najlepšie, čo si vaše telo i duša zaslúži.

Zostavenie prírodného balíčka na mieru

Každému, kto chce byť zdravý a plný životnej energie, zostavíme balík prírodných doplnkov a drogérie na mieru. Stačí nám len napísať.

Získajte viac informácií

Získajte viac informácií

 

Získajte 1× týždenne newsletter nabitý informáciami a novinkami z oblasti zdravého životného štýlu.

Ďakujeme za prihlásenie! Skontrolujte prosím, svoju e-mailovú schránku a potvrďte prihlásenie cez zaslaný odkaz.

Pin It on Pinterest

Share This