Zľava 5+ 10 % na všetky produkty? Nie je problém!

Tehotenstvo a doplnky stravy: Ako mi pomohli produkty Forever

Tehotenstvo a prírodné doplnky - Monika │ For a Healthy Life

Zákazníčka Monika

Opäť vám prinášame ďalšiu skúsenosť našej spokojnej zákazníčky Moniky, ktorej sa vďaka produktom s Aloe Vera a prírodným doplnkom pre tehotné podarilo zbaviť ženských problémov a otehotnieť. Prečítajte si jej príbeh:

Už nejakú dobu som mala ženské problémy, s ktorými bola spojená čiastočná neplodnosť. Tehotenstvo pre mňa bolo teda veľmi vzdialené, a tak som skúšala rôzne liečivá a byliny s tým, že skúsim aspoň podporiť svoje zdravie. Bola mi odporučená kúra s produktmi Forever. Po troch mesiacoch užívania vymizli moje gynekologické problémy a čo sa nestalo – otehotnela som!

Aj keď sme so snúbencom bábätko neplánovali, veľmi sme sa na neho tešili a pokladali ho za zázrak. Podľa lekárov som totiž mala byť neplodná. Čo sa samotnej kúry týka, bola stanovená na mieru, pokiaľ teda trpíte podobnými problémami, napíšte Blanke Maixnerovej. Vytvorila mi trojmesačnú kúru na mieru mojim problémom.

Aké doplnky stravy som používala počas tehotenstva

Vedela som, že tehotenstvo so sebou neprináša len radosť, ale aj rôzne vedľajšie účinky – nevoľnosť, únava, kŕčové žily, strie a mnoho ďalšieho. Mám vo svojom okolí mnoho žien, ktoré užívali bežné vitamíny z lekární, a ktoré im vôbec neuľavili od týchto príznakov. Preto som sa rozhodla dať sebe sebe aj môjmu dieťatku to najlepšie, aby sme mali dostatok všetkých potrebných živín.

Je dôležité si uvedomiť, že dieťa získava skrz matku všetko, čo potrebuje pre svoj správny vývin. A keď nemá žena dostatok živín ani sama pre seba, ako by mohla mať dosť pre dieťa? Po konzultácii s Blankou som si nastavila tehotenský program s produktmi Forever. Nižšie nájdete všetky prírodné doplnky stravy pre tehotné, ktoré som užívala.

B12 plus s kyselinou listovou

Vitamín B12 s kyselinou listovou je dôležitý najmä v prvých 3 mesiacoch tehotenstva. Pomáha proti poškodeniu placenty, vzniku rázštepu a znižovať riziko potratu (ktorý postihuje čoraz viac žien).

Forever Kids

Vitamíny pre deti │ For a Healthy Life

Forever Kids

Počas celej gravidity i po pôrode som užívala prípravok Forever Kids. Obsahuje veľa vitamínov, minerálov a fytonutrientov podporujúce imunitu a metabolizmus. Ocenia ich najmä ženy trpiace nevoľnosťami a nechutenstvom, lebo s vitamínmi budú mať istotu, že telo dostáva dostatok živín.

Minerály Nature-Min

Od 3. mesiaca som začala užívať doplnok stravy (nielen) pre tehotné Nature-Min. Má vyvážený pomer minerálov. Pre mňa bol kľúčový najmä vápnik. Ten pomáha dobrému vývoju kostry bábätka. Ak sa vám počas tehotenstva začnú kaziť zuby, je to hlavný príznak nedostatku vápnika. Ďalej by sa nemalo zabúdať na horčík tlmiaci kŕče a tvrdnutie brucha, ktoré má za následok predčasný pôrod.

Minerály som začala užívať v 28. týždni tehotenstva, lebo mi zistili, že sa mi skracuje krčok maternice a hrozil mi predčasný pôrod. Aj napriek tomu, že som užívala odporúčané množstvo minerálov, môjmu telu to nestačilo a musela som byť hospitalizovaná. Dávku som teda zvýšila a po týždni som išla domov. Minerály Nature-Min som užívala až do 36. týždňa, potom som ich vysadila, aby sa telo mohlo pripraviť na pôrod.

Arctic Sea

Pod doplnkom s názvom Arctic Sea sa skrývajú omega mastné kyseliny. Tie sú dôležité nielen pre srdcovo-cievnu sústavu, nervovú sústavu, mozog a zdravie pokožky dieťaťa, ale aj pre matku z hľadiska prevencie vzniku strií a kŕčových žíl. Arctic Sea som nasadila približne v 4. mesiaci, kedy sa začína vyvíjať nervová sústava a mozog dieťaťa.

Zelená zmes Fields of Greens

Fields of Greens │ For a Healthy Life

Fields of Greens

Fields of Greens obsahuje veľké množstvo vlákniny, ktorá podporuje trávenie a zároveň je skvelým zdrojom železa. A práve kvôli nemu som ich začala užívať (v období hospitalizácie kvôli skrátenému maternicovému hrdlu). V nemocnici mi nasadili ich železo, ale absolútne mi nesadlo a to, čo mi urobilo s trávením, vo mne vyvolalo ešte väčší strach z predčasného pôrodu. Tak som ho vysadila a začala užívať zelenú zmes (jačmeň, pšenica, lucerna, kajenské korenie). Po 3 dňoch užívania sa mi trávenie vrátilo opäť do normálu a pre istotu som pokračovala v užívaní aj 3 mesiace po pôrode (podporuje krvotvorbu a tvorbu mlieka).

Probiotiká Active-Pro B

Kedysi som bola na prednáške dr. Lisáka, ktorý hovoril o tom, prečo je dôležité v tehotenstve užívať probiotiká. Existuje štúdia, ktorá uvádza, že užívanie probiotík znižuje vznik atopického ekzému až o 70 %. Počas pôrodu je vaginálna mikroflóra to prvé, s čím dieťa po opustení maternice príde do styku. Ak je mikroflóra narušená, môžu sa na dieťa preniesť baktérie. Ja som teda začala užívať probiotiká Active-Pro B približne 2 mesiace pred termínom pôrodu.

Aloe Activator

Počas 1. trimestra ma trápilo (rovnako ako mnoho ďalších žien v očakávaní) nechutenstvo a nevoľnosť. Užívala som teda Aloe Activator ako kvapky na žalúdok a podporu trávenia.

A týmto je môj zoznam doplnkov stravy pre tehotné na konci. Na prvý pohľad sa možno zdá, že ich je naozaj veľa. Je dôležité si ale uvedomiť, že opisujem obdobie dlhé približne jeden rok smile. Výživové doplnky som často neužívala celý čas, ale len vo vhodnom období podľa aktuálnych potrieb. Okrem problému so skráteným krčkom maternice a krvácajúcimi ďasnami som žiadne iné problémy nemala. Myslím, že je to práve preto, že som sa na svoje tehotenstvo zodpovedne pripravila a dôsledne sa o seba a dieťatko starala.

S výživovými doplnkami Forever mám už veľa skúseností, počas ktorých ma presvedčili o svojej kvalite. Preto ich s radosťou odporučím ďalej. Nezabúdajte mamičky ale aj na vyváženú stravu, pokoj, pozitívne myslenie a dostatok pohybu. Aj to je veľmi dôležité!wink

Blanka Maixnerová │ For a Healthy Life

Trápi vás nejaký zdravotný problém, s ktorým potrebujete pomôcť?

Spýtajte sa na všetko, čo vás zaujíma.

Ďalšie skvelé čítanie

Rýchla prírodná pomoc pri poranení kože u detí

Rýchla prírodná pomoc pri poranení kože u detí

Ak patríte medzi hrdých rodičov, určite ste zažili chvíle rozbitých kolien, odratých lakťov a v horších prípadoch i rozbitých hláv. S jedným takým prípadom sa potýkala aj naša zákazníčka pri svojej dovolenke. Vnuk jej švagrinej si počas rodinného pobytu v Chorvátsku rozbil hlavu. Čo v takej situácii robiť? V neznámom prostredí, v cudzej krajine? Prečítajte si jej príbeh aj s tipmi, ako také poranenie ošetriť.

Detská prírodná kozmetika a doplnky stravy: Čo sa mi najviac osvedčilo?

Detská prírodná kozmetika a doplnky stravy: Čo sa mi najviac osvedčilo?

Tentoraz to nie sme my, Janka s Blankou, kto vám prináša inšpiráciu a tipy, ale jedna z našich čitateliek a verných zákazníčok – mamička Monika. Podelí sa s nami o svoje skúsenosti so starostlivosťou o citlivú detskú pokožku. Ako novopečená mamička už od začiatku používala prírodné detskou kozmetikou a my sme veľmi rady, že sa o svoje skúsenosti s nami podelí.

Poradenstvo zdarma

Ak potrebujete poradiť s nejakým problémom či chorobou, rady vám pomôžeme. Spoločne určite nájdeme to najlepšie, čo si vaše telo i duša zaslúži.

Zostavenie prírodného balíčka na mieru

Každému, kto chce byť zdravý a plný životnej energie, zostavíme balík prírodných doplnkov a drogérie na mieru. Stačí nám len napísať.

Zistite, ako ste na tom po zdravotnej stránke

Využite naše zariadenie na zmeranie Vášho aktuálneho zdravotného stavu.

Pin It on Pinterest

Share This