Zľava 5+ 10 % na všetky produkty? Nie je problém!

Ako sa zbaviť nádchy za 3 dni a predísť chrípke – s prírodnými produktami

Dobrá imunita si s nástrahami zimy väčšinou poradí. V niektorých prípadoch je ale potrebné jej trochu pomôcť. Stačí zvoliť tie správne prírodné nástroje, myslieť na vhodnú prevenciu a len tak si na vás nejaká baktéria či vírus netrúfne.

Prevencia chrípky: Začnite ešte pred sezónou

Vždy od septembra do februára pijem Aloe Vera nápoje. Ideálne ráno a večer po jednom štamprlíku. Hneď zo začiatku chcem upozorniť, že sa nejedná o Aloe pitie, ktoré sa predáva v supermarketoch. Ide o vysokopercentný extrakt z rastliny Aloe Vera. Žiadne sladké pitíčka, ale hustá tekutina plná živín.

K tomu užívam prírodný doplnok stravy Forever ImmuBlend. Svojim zložením podporuje imunitný systém a dodáva telu v chladnom období dostatok vitamínov a minerálov. Obsahuje laktoferín na podporu imunitných buniek (pozri aj článok o posilnení imunity) a mikroflóry, vitamín C a D, zinok a ďalšie prospešné látky. Spoločne s Aloe nápojmi sa tak stal dôležitou súčasťou mojej prevencie proti chrípke.

Prevencia u detí

Pozerali ste sa niekedy na zloženie komerčných vitamínov pre deti? Väčšina z nich obsahuje Aspartam, ktorý postihuje nervový systém. U nás sme preto hľadali šetrnejšiu cestu. Keď boli deti malé, dávala som im tiež nápoje Aloe Vera (vždy totiž chceli to isté ako mamička).

Vitamíny pre deti Forever Kids - For a Healthy Life

Vitamíny pre deti

Avšak namiesto ImmuBlend dostali Forever Kids. Prírodné vitamíny pre deti získané z ovocia a zeleniny. Neobsahujú cukor, aspartam, umelé dochucovadlá a konzervačné látky. A nemohli sme si na nič sťažovať. Kvalitné a pritom šetrné vitamíny s minerálmi Forever preto odporúčame všetkým mamičkám.

Keď už to príde…

Chrípku dostanete, keď máte oslabený organizmus. Či už fyzicky alebo psychicky. Aj ja musím povedať, že občas ochoriem, o tom žiadna. Väčšinou je to ale mojou vinou – zabudnem si vysušiť vlasy a vybehnem von s mokrou hlavou. V takom prípade je nutné sa držať v teple, v pokoji, suchu a dostatočne piť.

Na nádchu sa nám osvedčil Aloe First. Taká rýchla pomoc nielen pri chrípke, ale aj bolesti hrdla, chorôb uší, odreninách a popáleninách. Aj zloženie je krásne: Čisté Aloe Vera, včelí propolis (prírodné antibiotikum) a ďalších 11 protizápalových látok. Vďaka šetrným (ale účinným) zložkám sa nebojím aplikovať každé 2-3 hodiny a než sa nedejem, do 3 dní je po nádche. Doma sme si ho tak obľúbili, že je tento prírodný sprej do nosa už trvalou súčasťou našej prírodnej lekárničky.

Trápia vás neustále zdravotné problémy a predpísané lieky vám príliš nezaberajú? Nebojte sa nám napísať. Skúsime spoločne vášmu problému prísť na zúbok a navrhnúť prírodné a šetrnejšie riešenie.

Blanka Maixnerová │ For a Healthy Life

Trápi vás nejaký zdravotný problém, s ktorým potrebujete pomôcť?

Spýtajte sa na všetko, čo vás zaujíma.

Ďalšie skvelé čítanie

Príbeh Aleny a jej maminky: Aloe Vera na problémy s cirkuláciou krvi

Príbeh Aleny a jej maminky: Aloe Vera na problémy s cirkuláciou krvi

Aloe Vera je už dlhú dobu známe pre svoje pozitívne účinky na organizmus a nedávno nám to opäť potvrdila jedna z našich zákazníčok. Pani Alena nám opísala veľmi nepríjemnú situáciu, kedy jej mamička spadla a následkom toho jej začali hrozitánsky černieť dolné končatiny. Našťastie situáciu zachránili blahodarné látky z ľaliovitej rastliny podobnej kaktusu menom Aloe Vera.

Imunita u detí. Ako ju posilniť prírodnou cestou

Imunita u detí. Ako ju posilniť prírodnou cestou

Majú vaše deti opakujúce sa zápaly uší, sú často choré alebo sa u nich s pravidelnosťou objavujú iné zdravotné problémy? Možno je potrebné zvýšiť odolnosť ich organizmu a doplniť detskému telíčku chýbajúce vitamíny a minerály, ktoré mu pomôžu bojovať proti vírusom a baktériám.

Poradenstvo zdarma

Ak potrebujete poradiť s nejakým problémom či chorobou, rady vám pomôžeme. Spoločne určite nájdeme to najlepšie, čo si vaše telo i duša zaslúži.

Zostavenie prírodného balíčka na mieru

Každému, kto chce byť zdravý a plný životnej energie, zostavíme balík prírodných doplnkov a drogérie na mieru. Stačí nám len napísať.

Zistite, ako ste na tom po zdravotnej stránke

Využite naše zariadenie na zmeranie Vášho aktuálneho zdravotného stavu.

Pin It on Pinterest

Share This