Zľava 5+ 10 % na všetky produkty? Nie je problém!

Ako sa zbaviť nádchy za 3 dni a predísť chrípke – s prírodnými produktami

Dobrá imunita si s nástrahami zimy väčšinou poradí. V niektorých prípadoch je ale potrebné jej trochu pomôcť. Stačí zvoliť tie správne prírodné nástroje, myslieť na vhodnú prevenciu a len tak si na vás nejaká baktéria či vírus netrúfne.

Prevencia chrípky: Začnite ešte pred sezónou

Vždy od septembra do februára pijem Aloe Vera nápoje. Ideálne ráno a večer po jednom štamprlíku. Hneď zo začiatku chcem upozorniť, že sa nejedná o Aloe pitie, ktoré sa predáva v supermarketoch. Ide o vysokopercentný extrakt z rastliny Aloe Vera. Žiadne sladké pitíčka, ale hustá tekutina plná živín.

K tomu užívam prírodný doplnok stravy Forever ImmuBlend. Svojim zložením podporuje imunitný systém a dodáva telu v chladnom období dostatok vitamínov a minerálov. Obsahuje laktoferín na podporu imunitných buniek (pozri aj článok o posilnení imunity) a mikroflóry, vitamín C a D, zinok a ďalšie prospešné látky. Spoločne s Aloe nápojmi sa tak stal dôležitou súčasťou mojej prevencie proti chrípke.

Prevencia u detí

Pozerali ste sa niekedy na zloženie komerčných vitamínov pre deti? Väčšina z nich obsahuje Aspartam, ktorý postihuje nervový systém. U nás sme preto hľadali šetrnejšiu cestu. Keď boli deti malé, dávala som im tiež nápoje Aloe Vera (vždy totiž chceli to isté ako mamička).

Vitamíny pre deti Forever Kids - For a Healthy Life

Vitamíny pre deti

Avšak namiesto ImmuBlend dostali Forever Kids. Prírodné vitamíny pre deti získané z ovocia a zeleniny. Neobsahujú cukor, aspartam, umelé dochucovadlá a konzervačné látky. A nemohli sme si na nič sťažovať. Kvalitné a pritom šetrné vitamíny s minerálmi Forever preto odporúčame všetkým mamičkám.

Keď už to príde…

Chrípku dostanete, keď máte oslabený organizmus. Či už fyzicky alebo psychicky. Aj ja musím povedať, že občas ochoriem, o tom žiadna. Väčšinou je to ale mojou vinou – zabudnem si vysušiť vlasy a vybehnem von s mokrou hlavou. V takom prípade je nutné sa držať v teple, v pokoji, suchu a dostatočne piť.

Na nádchu sa nám osvedčil Aloe First. Taká rýchla pomoc nielen pri chrípke, ale aj bolesti hrdla, chorôb uší, odreninách a popáleninách. Aj zloženie je krásne: Čisté Aloe Vera, včelí propolis (prírodné antibiotikum) a ďalších 11 protizápalových látok. Vďaka šetrným (ale účinným) zložkám sa nebojím aplikovať každé 2-3 hodiny a než sa nedejem, do 3 dní je po nádche. Doma sme si ho tak obľúbili, že je tento prírodný sprej do nosa už trvalou súčasťou našej prírodnej lekárničky.

Trápia vás neustále zdravotné problémy a predpísané lieky vám príliš nezaberajú? Nebojte sa nám napísať. Skúsime spoločne vášmu problému prísť na zúbok a navrhnúť prírodné a šetrnejšie riešenie.

Blanka Maixnerová │ For a Healthy Life

Trápi vás nejaký zdravotný problém, s ktorým potrebujete pomôcť?

Spýtajte sa na všetko, čo vás zaujíma.

Ďalšie skvelé čítanie

Ako zmierniť alergiu pomocou prírodných prípravkov?

Ako zmierniť alergiu pomocou prírodných prípravkov?

Nie je to tak dávno, čo nám do schránky pristála správa od našej zákazníčky. Ďakovala nám za výrobky a zmienila, že sa práve vrátila z testov z alergiológie s negatívnymi výsledkami. Veľmi nás to potešilo a zároveň nás napadlo sa o téme „ako prírodnou cestou na alergie“ trochu viac rozpísať – pre prípad, že by niekto ďalší z našich čitateľov tiež trpel alergiou a rád by ju prírodnou cestou skrotil.

Poradenstvo zdarma

Ak potrebujete poradiť s nejakým problémom či chorobou, rady vám pomôžeme. Spoločne určite nájdeme to najlepšie, čo si vaše telo i duša zaslúži.

Zostavenie prírodného balíčka na mieru

Každému, kto chce byť zdravý a plný životnej energie, zostavíme balík prírodných doplnkov a drogérie na mieru. Stačí nám len napísať.

Pin It on Pinterest

Share This