Zľava 5+ 10 % na všetky produkty? Nie je problém!

Ako sme sa zbavili bolestí kĺbov prírodnou cestou?

Tiež máte pocit, že čím ďalej tým viac a viac pribúda ľudí s bolesťami chrbta, kolien a bedier? Moji rovesníci (päťdesiatnici) ale aj dokonca mladší ľudia chodia na operácie a výmenu kĺbov. Je to zapríčinené dobou a zlým stravovaním. Pritom koľkokrát stačí tak málo – doplniť látky, ktoré nám chýbajú.

Vedeli ste napríklad, že ľudský organizmus je plne vyspelý vo veku 20 rokov, a potom začína starnúť? Objavujú sa prvé bolesti a telo sa postupne opotrebováva. Aj v našej rodine s tým máme skúsenosti. Manžel je bývalý futbalista a problémy s kolenami u neho začali už pred štyridsiatkou. Bola mu diagnostikovaná koxartróza 4. stupňa a lekári si na neho už brúsili skalpely.

Obnovenie chrupavky prírodnou cestou, zbohom operácia.

Nápoj na kĺby Forever Freedom - For a Healthy Life

Forever Freedom

Ale my sme sa rozhodli to skúsiť inak, bez operácie. Manžel teda začal užívať nápoj na kĺby Forever Freedom. Bol to síce beh na niekoľko mesiacov, ale naozaj to fungovalo. Chrupavka sa obnovila. A keď píšem – obnovila, tak myslím – skutočne obnovila! Manžel mohol zase začať opäť športovať a veselo športuje dodnes. Vďaka prírodnej kĺbovej výžive brázdi terén na horskom bicykli a v zime jazdí na bežkách. Užíva doplnky vždy na jar, počas leta, a keď sú MTB preteky.

Placebo alebo realita?

Niekto mi raz povedal, že to je placebo efekt. Že doplnky stravy na kĺby nespôsobujú nárast a obnovu chrupavky. Čuduj sa svete, je to pravda. Máme to dokonca potvrdené lekárskym vyšetrením. Z koxartróza 4. stupňa je zrazu 3. stupeň a operácia už nie je potreba. A to aj doktorka neverila svojim očiam!

Ktorá prírodná kĺbová výživa nám pomohla?

V prvom rade sa jedná o Forever Freedom – nápoj z čistého 100% Aloe Vera obohateného o vitamín C a kĺbovú výživu na chrupavky (chondroitín, glukosamín, MSM – forma organickej síry). Vďaka aloe sa dokážu všetky látky maximálne vstrebať a dostať cez kĺbovej tekutinu až ku kĺbu. Aloe v podstate pôsobí ako nosič. To žiadny iný produkt, s ktorým som sa stretla, nedokáže.

Kĺbová výživa - For a Healthy Life

Forever Move

Ďalším skvelým doplnkom a vynikajúcim spoločníkom predchádzajúceho nápoja je Forever Move. Kapsule s patentovanými zložkami – kyselinou hyalurónovou, chondroitínom, kolagénom a kurkumín so zvýšenou vstrebateľnosťou.

Kĺbová výživa Forever Freedom a kapsule Forever Move nám pomohli vyplaviť splodiny z mäkkých tkanív v okolí kĺbov, znížiť bolesť, postupne obnoviť chrupavku, zlepšiť rozsah ohybnosti a znížiť stuhnutosť svalov a kĺbov. Už v priebehu pár dní sme cítili príjemnú zmenu. A dokonca sa nám zlepšila kvalita vlasov aj pokožky a spevnili sa nechty.

Minerály Nature-Min - For a Healthy Life

Nature-Min

Skoro som zabudla spomenúť minerály Nature-Min – minerály z treťohorných morských usadenín v chelátovej, tj. vstrebateľnej forme. Obsahujú ako makro zložky (vápnik, železo, fosfor, jód, horčík), tak mikro (zinok, selén, meď, mangán, molybdén a vanád), ktoré mnohým ľuďom v tele chýbajú. Kamarátovi pomohol tento produkt aj na štítnu žľazu a kamarátke na osteoporózu. Ťažko tomu uveriť, že?

Rýchla pomoc pri bolestiach svalov a kĺbov

Keď už ide do tuhého a potrebujeme rýchlo uľaviť od bolesti svalov (napr. po cvičení), používame dve masti na kĺby – jednu hrejivú a druhú chladivú. Obe majú ako hlavnú zložku Aloe Vera. Žiadna voda a glycerín, ale liečivá rastlinka – aloe. Do neho sú pridané ďalšie bylinky.

Na postihnuté, zapálené miesta dávame chladivý krém MSM Gel z aloe a bylinných extraktov, vrátane organickej síry. Kamarát trpiaci psoriázou (lupienkou) si ho nemôže vynachváliť. Na všetky ostatné prípady používame hrejivý krém Aloe Heat Lotion. Je to taký malý, univerzálny zázrak. Pomohol mi na modriny a synovi na uvoľnenie hlienov pri chorých prieduškách. Dokonca máme vyskúšané, že pomáha aj od bolesti hlavy.

Hlavne to nevzdávať!

Ak aj vás trápia bolesti kĺbov a lekári si už s vami nevedia rady, nevzdávajte to. Skúste sa obrátiť na prírodu. Sme živým dôkazom, že prírodná liečba funguje. Stačí len veriť a zvoliť tú správnu kĺbovú výživu.

Blanka Maixnerová │ For a Healthy Life

Trápi vás nejaký zdravotný problém, s ktorým potrebujete pomôcť?

Spýtajte sa na všetko, čo vás zaujíma.

Ďalšie skvelé čítanie

Ako na bolesť kolien, keď vás trápi artróza

Ako na bolesť kolien, keď vás trápi artróza

Pohyb je pre naše telo prirodzený a zdravý, avšak keď sa ozve bodavá bolesť v kolenách, radosť z chôdze je tá tam. Naša zákazníčka Andrea a vášnivá vysokohorská turistka vie, aká nepríjemná dokáže artróza byť, keď sa každý krok dole zmení na čisté utrpenie. Existuje ale spôsob, ako svojim kolenám uľaviť a bolesť nechať postupne odznieť. Čo konkrétne jej pomohlo?

Výron a voda v kolene. Ako si rýchlo pomôcť pri úraze?

Výron a voda v kolene. Ako si rýchlo pomôcť pri úraze?

Pády na schodoch, nárazy o nábytok alebo len neobratné zakopnutia pri športe –⁠ stačí pár sekúnd a úraz kolena je na svete. Ako si v takejto situácii poradiť a ako zmierniť následky nepríjemného pádu? V dnešnom článku sa pozrieme bližšie na výron kolena aj nadmernú tvorbu kĺbovej tekutiny.

Recenzia zákazníka: Kĺbová výživa Forever. Aké boli výsledky?

Recenzia zákazníka: Kĺbová výživa Forever. Aké boli výsledky?

Prinášame vám príbeh nášho zákazníka, ktorý sa dlhú dobu stretával s bolesťami kĺbov. Pred cca 20 rokmi si poškodil koleno pri futbale. Odvtedy vyskúšal najrôznejšie prípravky a výživové doplnky, dokonca aj našu kĺbovú výživu Forever. Prečítajte si, ako prebiehala jeho cesta k bezbolestnému pohybu a čo mu naozaj pomohlo.

Ako byť fit po 50 a ako predísť bolestiam kĺbov: Rady a skúsenosti

Ako byť fit po 50 a ako predísť bolestiam kĺbov: Rady a skúsenosti

Vedeli ste, že ľudské telo je na vrchole vo veku 22 rokov? Potom začína starnúť a objavujú sa prvé príznaky. Medzi ne patrí aj degenerácie kĺbov, ktorá postihuje ako mužov, tak ženy. V neskoršom veku je potom aj úplne obyčajná vychádzka do prírody bolestivá záležitosť. Byť fit aj po 50 (a bez bolesti kĺbov) nie je tak ťažké, ako sa zdá. Z vlastnej skúsenosti viem, že aj na staré kolená môžete behať ako srnka. Len musíte vedieť, ako na to.

Poradenstvo zdarma

Ak potrebujete poradiť s nejakým problémom či chorobou, rady vám pomôžeme. Spoločne určite nájdeme to najlepšie, čo si vaše telo i duša zaslúži.

Zostavenie prírodného balíčka na mieru

Každému, kto chce byť zdravý a plný životnej energie, zostavíme balík prírodných doplnkov a drogérie na mieru. Stačí nám len napísať.

Zistite, ako ste na tom po zdravotnej stránke

Využite naše zariadenie na zmeranie Vášho aktuálneho zdravotného stavu.

Pin It on Pinterest

Share This